Donald Duck

zoradiť podľa:

Káčer Donald patrí medzi legendárne animované postavy z dielne Walt Disney. Rozprávky pre deti preslávili spolu s ním aj jeho priatelia Mickey Mouse, Goofy a ďalší. Tieto kreslené rozprávky môžete sledovať...

Káčer Donald patrí medzi legendárne animované postavy z dielne Walt Disney. Rozprávky pre deti preslávili spolu s ním aj jeho priatelia Mickey Mouse, Goofy a ďalší. Tieto kreslené rozprávky môžete sledovať s Rexíkom online a zadarmo. Káčer Donald a jeho dobrodružstvá sú už pre vás pripravené.

Čím si vlastne Káčer Donald získal srdcia deti aj dospelých? Bude to zrejme jeho povahou. Na jednej strane je to optimista, ktorý rád pomôže a má dobré nápady. Ale je aj netrpezlivý a ľahko ho niečo rozhnevá. A táto kombinácia zaručuje, že animované rozprávky s ním sú vtipné a originálne. Pozrite si na Rexíkovi online rozprávky Káčer Donald a zistite, ako si Donald poradí napríklad s nezbedným vtáčikom, ktorý ho ruší pri maľovaní auta.

Káčer Donald vystupuje aj v iných príbehoch, kde sú hlavnými postavami jeho príbuzní - strýko Držgroš alebo Donaldovi synovci Hui, Dui a Lui. Vždy držia pokope a prežívajú spolu neobyčajné dobrodružstvá. Staňte sa súčasťou ich príbehu pri sledovaní každej online rozprávky Káčer Donald.

Káčer Donald - Donaldovo lepšie…

Donald ako školák a súboj dobra proti zlu. Rozprávky Káčer Donald sledujte online!

4 komentáre
Káčer Donald - Gorila

Káčer Donald a synovci dnes nečakane stretnú gorilu. Online rozprávky pre deti.

1 komentár
Káčer Donald - Daisy

Opäť sa na Rexíkovskú obrazovku vrátil Donald Duck :) Rozprávky na pozeranie zdarma…

5 komentárov