Goofy

zoradiť podľa:

Rexík má rád nielen moderné animované rozprávky pre deti, ale aj klasické rozprávky Walt Disney. Postavy z týchto príbehov poznajú deti na celom svete. Sú to napríklad rozprávky Mickey Mouse alebo Donald Duck...

Rexík má rád nielen moderné animované rozprávky pre deti, ale aj klasické rozprávky Walt Disney. Postavy z týchto príbehov poznajú deti na celom svete. Sú to napríklad rozprávky Mickey Mouse alebo Donald Duck. Teraz je tu aj Goofy a jeho dobrodružtvá!

Postavu ako je Goofy spoznáte ľahko. Je to psík, ktorý chodí po dvoch nohách ako človek a rád nosí rolák, vestičku a farebnú čiapku so šiltom. Je s ním veľká zábava, lebo je tak trochu nešikovný a dlhšie mu trvá, kým zistí, že niečo pokazil. Goofy teda nie je zrovna najbystrejší, ale je to dobrý kamarát. Ak môže, rád svojim priateľom pomôže. Pustite si online rozprávky Goofy zadarmo na Rexíkovi a dobre sa nasmejete.

Okrem jeho vlastnej rozprávky sa môžete s Goofym stretnúť aj v príbehoch už spomínaného Káčera Donalda či Mickeyho. Goofy má dokonca aj svoje vlastné komiksy. Na Rexíkovi, žiaľ, zatiaľ žiadne nemáme, ale ak máte chuť, milé deti, Rexík bude rád, ak pre neho nejaké vytvoríte. Možno práve pri pozeraní nejakej rozprávky.

Goofy - Goofy stavia dom

Goofy ako staviteľ svojho vlastného domova. Online rozprávky Walt Disney pre deti.

5 komentárov
Goofy - Veľký kúpeľ

Ďalšia časť rozprávky Walt Disney o tom, ako si Goofy poradí s umývaním slona.

9 komentárov
Goofy - Mánia

Motorová mánia. Sledujte dnešný diel online rozprávky s Goofym.

3 komentáre