Gumkáči

zoradiť podľa:

Milé deti, máte radi sladučké gumové cukríky v tvare medvedíkov? A viete si predstaviť, ako by to asi vyzeralo, keby ožili? Možno by vyzerali ako medvedíci z rozprávky Gumkáči. Farební a skákali by ako...

Milé deti, máte radi sladučké gumové cukríky v tvare medvedíkov? A viete si predstaviť, ako by to asi vyzeralo, keby ožili? Možno by vyzerali ako medvedíci z rozprávky Gumkáči. Farební a skákali by ako z gumy :). Pozrite si online rozprávky Gumkáči a uvidíte, ako žijú títo malí medvedíci a aké ich trápia problémy.

Gumkáči žijú v rozprávkovej stredovekej krajine a bývajú v dutom strome. Svoje výnimočné schopnosti, skákanie do veľkých výšok a silu, získavajú z čarovného nápoja, ktorým je gumidžús. Ten sa vyrába podľa tajného receptu zo špeciálnych gumibobúľ. O tento nápoj však majú počas rozprávky záujem aj zloduchovia, ktorí túžia po moci a bohatstve. Chceli by s pomocou sily z gumidžúsu vládnuť kráľovstvu. Podarí sa Gumkáčom ochrániť ich tajný recept? Kto z ľudí im v tom pomôže? To sa dozviete, ak si pozriete rozprávky Gumkáči online.

Určite si ich obľúbite. A okúsite s nimi aj dávku nebezpečenstva – za ich čias totiž žili v krajine draci! Nemáte sa ale čoho báť, Gumkáči si určite poradia aj s touto prekážkou. Rexík sa snaží vyberať len tie najlepšie rozprávky pre deti. A rozprávka Gumkáči medzi ne zaručene patrí. Pozrieť si ich môžete kedykoľvek online a zadarmo.

Gumkáči 7

Známa a obľúbená rozprávka Gumkáči.

2 komentáre
Gumkáči 3

Známa a obľúbená rozprávka Gumkáči.

1 komentár
Gumkáči – Nebezpečný sochár

Animovaná rozprávka pre deti a Gumkáči v pazúroch nebezpečného sochára!

4 komentáre
Gumkáči- Most cez rieku Krág

Nový diel on-line rozprávky o gumkáčoch. Bručún stavia veľkolepý most.

2 komentáre