Iné

zoradiť podľa:

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie....

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie.

Youtube videá v kategórii ostatné rozprávky môžu pochádzať z celého sveta. Pobavia vás svojimi zábavnými situáciami a peknými obrázkami. Často v nich vystupujú zvieratká. Aké asi môžu mať zážitky? Niektoré animované rozprávky už sú staršie, ale stále veľmi pekné a obľúbené. Zábavnou formou sa z nich možno dozviete aj užitočné informácie. Poznáte napríklad rozprávky Bol raz jeden život? Uvidíte, ako funguje vaše telo a aj to, ako asi vyzerá, keď sa vám po tele preháňajú bacily a biele krvinky proti nim bojujú.

Rexík vie, že aj rozprávky, ktoré možno ešte nepoznáte, sú veselé a stojí za to ich vidieť. Sledovať ich môžete celkom zadarmo. Tak čo, páči sa vám Rexíkov výber? Vaše obľúbené si pozrite spolu s kamarátmi a tie ostatné môžete ohodnotiť hviezdičkami podľa toho, ako sa vám páčili.

Rudolf na ostrove hračiek (dlhá)

Dlhá animovaná rozprávka Rudolf na ostrove hračiek

2 komentáre
Maťko a Kubko: Medveď

Ako sa Maťko a Kubko s medveďom skamarátili.

0 komentarov
Maťko a Kubko: Fujara

Maťko a Kubko - jedna z najobľúbenejších slovenských rozprávok.

0 komentarov
Om Nom: Šialená čajová párty

Nová kratučká animovaná rozprávka o zelenom milovníkovi sladkostí.

1 komentár
Ovečka Shaun: Záchrana stromu

Nový príbeh s ovečkami Ovečka Shaun a strom.

0 komentarov
OM NOM: Čarovná lampa

Príbeh Om Nomíka o čarovnej lampe.

0 komentarov
Don Chichot

Kreslená rozprávka Don Chichot online. Je to upravený svetoznámy príbeh o starom a…

1 komentár
Simsala Grimm - Snehulienka

Známa rozprávka Snehulienka online od bratov Grimmovcov.

1 komentár