Iné

zoradiť podľa:

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie....

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie.

Youtube videá v kategórii ostatné rozprávky môžu pochádzať z celého sveta. Pobavia vás svojimi zábavnými situáciami a peknými obrázkami. Často v nich vystupujú zvieratká. Aké asi môžu mať zážitky? Niektoré animované rozprávky už sú staršie, ale stále veľmi pekné a obľúbené. Zábavnou formou sa z nich možno dozviete aj užitočné informácie. Poznáte napríklad rozprávky Bol raz jeden život? Uvidíte, ako funguje vaše telo a aj to, ako asi vyzerá, keď sa vám po tele preháňajú bacily a biele krvinky proti nim bojujú.

Rexík vie, že aj rozprávky, ktoré možno ešte nepoznáte, sú veselé a stojí za to ich vidieť. Sledovať ich môžete celkom zadarmo. Tak čo, páči sa vám Rexíkov výber? Vaše obľúbené si pozrite spolu s kamarátmi a tie ostatné môžete ohodnotiť hviezdičkami podľa toho, ako sa vám páčili.

No počkaj zajac: Na štadióne

Nový diel rozprávky No počkaj zajac! Čo zas vystrájali na štadióne?

0 komentarov
Jurošík - Čarovné husličky

Rozprávky o Jurošíkovi, ktorý vždy vedel prekabátiť zemepána. Tentokrát za…

0 komentarov
Jurošík - Sedemmíľové čižmy

Rozprávka Jurošík a sedemmíľové čižmy.

0 komentarov
On Nom: Bigfoot

Nový diel rozprávky Om nom o zelenom šktriatkovi.

0 komentarov
No počkaj zajac: Na stavbe

Nový diel online rozprávky No počkaj zajac.

0 komentarov
Rudolf na ostrove hračiek (dlhá)

Dlhá animovaná rozprávka Rudolf na ostrove hračiek

2 komentáre
Maťko a Kubko: Medveď

Ako sa Maťko a Kubko s medveďom skamarátili.

0 komentarov
Maťko a Kubko: Fujara

Maťko a Kubko - jedna z najobľúbenejších slovenských rozprávok.

0 komentarov