Iné

zoradiť podľa:

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie....

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie.

Youtube videá v kategórii ostatné rozprávky môžu pochádzať z celého sveta. Pobavia vás svojimi zábavnými situáciami a peknými obrázkami. Často v nich vystupujú zvieratká. Aké asi môžu mať zážitky? Niektoré animované rozprávky už sú staršie, ale stále veľmi pekné a obľúbené. Zábavnou formou sa z nich možno dozviete aj užitočné informácie. Poznáte napríklad rozprávky Bol raz jeden život? Uvidíte, ako funguje vaše telo a aj to, ako asi vyzerá, keď sa vám po tele preháňajú bacily a biele krvinky proti nim bojujú.

Rexík vie, že aj rozprávky, ktoré možno ešte nepoznáte, sú veselé a stojí za to ich vidieť. Sledovať ich môžete celkom zadarmo. Tak čo, páči sa vám Rexíkov výber? Vaše obľúbené si pozrite spolu s kamarátmi a tie ostatné môžete ohodnotiť hviezdičkami podľa toho, ako sa vám páčili.

Kivi

Rozprávka o vtákovi kivi. Ako sa žije vtákovi, ktorý nevie lietať?

0 komentarov
No počkaj, zajac: pár rozprávok

Vlk a zajac a pár vtipných rozprávok.

0 komentarov
Zig and Sharko: XMAS

Vtipná kreslená rozprávka ZIG&SHARKO. Dvaja nezbedníci súťažia, kto bude mať…

0 komentarov
Kouzelná beruška: Bílý kocour

Nechcete si pozrieť ďalší diel rozprávky Kouzelná beruška a černý kocour na…

2 komentáre
Om Nom: Červená čiapočka

Ďalší diel vtipnej rozprávky Om Nom.

0 komentarov
Booba: Pivnica

Ďalšie príbehy škriatka Booba. Vtipné online rozprávky bez slov.

0 komentarov
Booba: Eskalátory

Booba je vtipný škriatok, a jeho vtipy sú niekedy aj nebezpečné. Ako na…

0 komentarov
Booba: Halloween

Ďalší diel vtipnej online rozprávky Booba. Halloween.

0 komentarov