Káčerovo

zoradiť podľa:

V Káčerove úžasnom … tak sa začína znelka, ktorá uvádza animované rozprávky Káčerovo, ktoré si obľúbili deti na celom svete. Uvidíte tu viaceré postavy z dielne Walt Disney, ako sú Káčer Donald...

V Káčerove úžasnom … tak sa začína znelka, ktorá uvádza animované rozprávky Káčerovo, ktoré si obľúbili deti na celom svete. Uvidíte tu viaceré postavy z dielne Walt Disney, ako sú Káčer Donald a jeho synovci Hui, Dui a Lui. Nesmie chýbať ani strýko Držgroš. Pozrite si online rozprávky Káčerovo a spoznáte aj ďalšie milé postavičky.

Káčerovo je pokojné rozprávkové mestečko. Obyvateľov ale občas vyrušia zlodeji či iné podozrivé osoby, ktoré sa snažia získať obrovský poklad. Ten ukrýva strýko Držgroš vo svojom trezore. Pre zlodejov sú zaujímavé aj iné cennosti z trezoru, ktoré skrývajú tajomstvá z histórie. Vtedy na scénu nastupujú synovci Hui, Dui a Lui, ktorí ako Mladé svište vždy vyriešia každú záhadu. Rozprávky Káčerovo sú niekedy akčné a napínavé, ale vždy majú šťastný koniec.

Rexík vyberá každý deň zábavné rozprávky pre deti, a medzi ne rozprávka Káčerovo zaručene patrí. Tak nestrácajte čas a pustite si ďalší diel tejto rozprávky zadarmo. Čo to bude dnes? Starodávne tajomstvo či zaujímavý nový vynález? Nechajte sa prekvapiť.

Káčer Donald - Moderné vynálezy

Moderné vynálezy. Sledujte novú epizódu Káčera Donalda. Youtube rozprávka.

16 komentárov
Káčer Donald - Donaldov denník

Donadldov denník. Zábavná rozprávka pre deti.

14 komentárov