zoradiť podľa:

Spravme si malú anketu. Kto z vás detí si pekné rozprávky prečíta radšej z knihy? A kto si radšej pustí animované rozprávky, ktoré sa dajú pozerať online a zadarmo? Ak ste za obe možnosti, Rexík má pre...

Spravme si malú anketu. Kto z vás detí si pekné rozprávky prečíta radšej z knihy? A kto si radšej pustí animované rozprávky, ktoré sa dajú pozerať online a zadarmo? Ak ste za obe možnosti, Rexík má pre vás skvelé riešenie. Okrem video rozprávok má aj pekné rozprávky na čítanie. Môžete tak čítanie striedať so sledovaním YouTube videí. Nie je to skvelé?

Rexíkova Kniha rozprávok je plná zaujímavých príbehov. Sú v nej známe rozprávky pre deti, ktoré už možno poznáte zo svojej rozprávkovej knižky. Ale nájdete tu aj úplne nové príbehy, ktoré ste ešte nikde inde nemohli čítať. Sú to totiž rozprávky o Rexíkovi, jeho kamarátoch a ich spoločných dobrodružstvách v lese a v škole (áno, aj Rexík chodí do školy, len má trochu iné predmety). Prečítajte si z Rexíkovej Knihy rozprávok milý príbeh aj dnes. Alebo poproste rodičov, nech vám čítajú tieto rozprávky na dobrú noc. Určite budete mať potom pekné sníčky.

Kniha rozprávok nie je len pre najmenších. Rexíkove rozprávky sa dobre čítajú a sú zábavné, preto si v nich určite nájdu niečo pre seba aj staršie deti. Otvorte spolu Knihu rozprávok a nechajte sa uniesť s dráčikom Rexíkom do ríše fantázie.

Rexík a sneh

Ako chcel Rexík stavať snehuliaka.

113 komentárov
Rexík a stratené dievčatko

AKo Rexík a veverička Lily pomohli nájsť cestu domov malej Rebeke.

100 komentárov
Rexík a starý otec Drak

Ako starý otec rozprával Rexíkovi príhody z mladosti:)

101 komentárov
Rexík a strašidelný brloh

Ako Rexík pomohol kamarátovi medveďovi.

96 komentárov
VIDEO: Pluto 7

Pluto má malého kamaráta:)

14 komentárov