Larva

zoradiť podľa:

Larva rozprávky vás presvedčia, že aj s hmyzom môže byť zábava! Bláznivé larvy síce nevedia rozprávať, ale komunikujú spolu skutočne zaujímavým spôsobom. Pustite si Rexíkove Larva rozprávky online a uvidíte...

Larva rozprávky vás presvedčia, že aj s hmyzom môže byť zábava! Bláznivé larvy síce nevedia rozprávať, ale komunikujú spolu skutočne zaujímavým spôsobom. Pustite si Rexíkove Larva rozprávky online a uvidíte ako.

Larva z tejto rozprávky pre deti je tak trochu iná, ako by ste čakali. Vydáva smiešne zvuky a miesto rúk používa jazyk! Tieto zábavné videá sú kratučké, takže si ich stihnete na dobrú noc pozrieť aj niekoľko za sebou. Larvy sa veru nikdy nenudia – cez poklop kanálu k nim padajú totiž samé prekvapenia. Raz je to sladučká roztopená zmrzlinka, o ktorú sa pobijú, inokedy zase nepriateľ pavúk, pred ktorým musia utiecť! Rozprávky Larva vás veľmi pobavia a určite aj prekvapia.

Okrem larvy sa v rozprávkach stretnete aj s iným hmyzom. Niektoré budú vymyslené, iné sa možno budú podobať na hmyz z vašej záhradky či domu. Rozprávky Larva nie sú len pre najmenších. Zabavia sa všetky deti. Pozrite si zadarmo tieto veselé rozprávky, hocikde, hocikedy, s kamarátmi alebo aj rodičmi!

Larva: Mašina

Ďalší diel Larvy. Vtipná online rozprávka.

0 komentarov
Larva: Dovidenia, New York!

Krátka rozprávka Larva o tom, ako larva opustila New York.

0 komentarov
Larva: Žuvačka 2018

Animované rozprávky z tohto roku a Larva, ktorá žije v meste. Nie vždy je to pekný…

5 komentárov
Larva: Tajomstvo pizze

Nový diel rozprávky Larva pojednáva o plátku pizze - ako se zjavila a ako sa stratila.

1 komentár
Larva – Mäsožravá rastlina

Zábavná online rozprávka s Larvou a mäsožravkou.

2 komentáre
Larva – Tanec v daždi

Zábavná online rozprávka s Larvou a tancom v daždi.

3 komentáre
Larva – Huba

Larva v animované pohádce a houby po dešti.

2 komentáre