Larva

zoradiť podľa:

Larva rozprávky vás presvedčia, že aj s hmyzom môže byť zábava! Bláznivé larvy síce nevedia rozprávať, ale komunikujú spolu skutočne zaujímavým spôsobom. Pustite si Rexíkove Larva rozprávky online a uvidíte...

Larva rozprávky vás presvedčia, že aj s hmyzom môže byť zábava! Bláznivé larvy síce nevedia rozprávať, ale komunikujú spolu skutočne zaujímavým spôsobom. Pustite si Rexíkove Larva rozprávky online a uvidíte ako.

Larva z tejto rozprávky pre deti je tak trochu iná, ako by ste čakali. Vydáva smiešne zvuky a miesto rúk používa jazyk! Tieto zábavné videá sú kratučké, takže si ich stihnete na dobrú noc pozrieť aj niekoľko za sebou. Larvy sa veru nikdy nenudia – cez poklop kanálu k nim padajú totiž samé prekvapenia. Raz je to sladučká roztopená zmrzlinka, o ktorú sa pobijú, inokedy zase nepriateľ pavúk, pred ktorým musia utiecť! Rozprávky Larva vás veľmi pobavia a určite aj prekvapia.

Okrem larvy sa v rozprávkach stretnete aj s iným hmyzom. Niektoré budú vymyslené, iné sa možno budú podobať na hmyz z vašej záhradky či domu. Rozprávky Larva nie sú len pre najmenších. Zabavia sa všetky deti. Pozrite si zadarmo tieto veselé rozprávky, hocikde, hocikedy, s kamarátmi alebo aj rodičmi!

Larva: Včela

Animovaná rozprávka Larva a nový diel so včelou. Ako bude včela ohrozovať našu…

0 komentarov
Larva: Láska na prvý pohľad

Larva a kamoši stretnú krásnu húseničku. Snažia sa ju očariť. :-D

0 komentarov
Larva: Žuvačka

Pozrite, táto vtipná rozprávka Larva vám spríjemní deň. :-D

0 komentarov
Larva - Ohňostroj

Bláznivý nový rok vám prajú Larvy z tejto krátkej online rozprávky.

0 komentarov
Larva: Zima

Nové rozprávky Larva teraz so zimnou tematikou.

0 komentarov
Larva: Módna prehliadka

Nové diely rozprávky Larva, dnes je módna prehliadka.

0 komentarov
Larva: Špinavý chrobák

Krátka rozprávka Larva je dnes o návšteve, ktorá sa neumývala.

1 komentár
Larva: Entomológ

Pozrite si dnes na Rexíku nový diel rozprávky Larva.

0 komentarov