Mickey Mouse

zoradiť podľa:

Jednou z najznámejších a asi aj najstarších kreslených postavičiek, ktoré vytvorilo rozprávkové štúdio Walt Disney, je Mickey Mouse. Tento myšiak sa stal aj oficiálnym maskotom spoločnosti a animované...

Jednou z najznámejších a asi aj najstarších kreslených postavičiek, ktoré vytvorilo rozprávkové štúdio Walt Disney, je Mickey Mouse. Tento myšiak sa stal aj oficiálnym maskotom spoločnosti a animované rozprávky s ním zabávajú deti aj dospelých už takmer 90 rokov.

Kreslené rozprávky Mickey Mouse sú vtipné a nápadité. Dokonca v nich postupne spoznáte aj ďalších členov Mickeyho rodiny. Je tu jeho priateľka Minnie a domáci miláčik – pes Pluto. Mickey Mouse sa často objavuje v príbehoch s priateľmi, ktorými sú ďalšie známe postavy - Goofy a Káčer Donald. Niekedy sa na seba hnevajú, inokedy sa spolu radujú z pekného dňa. Sledujte tieto milé rozprávky s Rexíkom celkom zadarmo.

Mickey Mouse a jeho rozprávky pre deti sú jednoducho legendou. Nielen tie v televízii, ale aj tie online. Populárne sú takisto komiksy s Mickeym a jeho priateľmi. Možno máte doma tričko alebo školskú tašku s Mickeyho obrázkom. Že vlastne Mickeyho až tak dobre nepoznáte? Tak si pozrite online rozprávky Mickey Mouse ešte dnes!

Mickey Mouse: Poľovačka

Veľmi stará a veľmi krásna rozprávka Mickey Mouse. Rozprávka je o poľovačke.

0 komentarov
Mickey Mouse: Na Havaji

Pozrite si klasickú rozprávku Mickey Mouse, je o prázdninách na Havaji.

0 komentarov
Mickey Mouse: B-day song

Veľmi pekná rozprávka, v ktorej sú Mickey a Minnie moderne nakreslení.

0 komentarov
Mickey Mouse: Turecké dobroty

Mickey Mouse v novej kreslenej rozprávke. Pozrite si príbeh z Turecka.

0 komentarov
Mickey Mouse: Mickeyho sloník

Animovaná rozprávka Mickey mouse online, ktorá vás prekvapí.

0 komentarov
Mickey: Nové príbehy

Rozprávky Mickey Mouse majú aj svoju modernú verziu, pozrite si ju tu na Rexíku. :-D

0 komentarov
Mickey: 2 svetre

Pozrite si moderne nakreslenú rozprávku Mickey Mouse.

0 komentarov