Mr. Bean

zoradiť podľa:

Milé deti, viete, kto je Mr. Bean? Táto postava bola pôvodne vytvorená pre hraný televízny seriál. Až neskôr sa objavili animované rozprávky Mr. Bean, ktoré sú dnes tiež úspešné a obľúbené, najmä u vás...

Milé deti, viete, kto je Mr. Bean? Táto postava bola pôvodne vytvorená pre hraný televízny seriál. Až neskôr sa objavili animované rozprávky Mr. Bean, ktoré sú dnes tiež úspešné a obľúbené, najmä u vás deti. Na Rexíkovi môžete online rozprávky sledovať zadarmo s priateľmi aj rodičmi.

Mr. Bean je veselý pán, ktorý sa síce počas rozprávky niekedy správa naozaj čudne, ale v podstate je to neškodný dobrák. Žije v poschodovom dome, kde sa občas na neho nahnevá domáca pani. Navyše sa musí mať na pozore pred jej zlomyseľnou jednookou mačkou! Mr. Bean často jazdí na výlety vo svojom zelenom mini autíčku. Jeho najlepší priateľ je plyšový macko Teddy. Všade ho berie so sebou a prežívajú najrôznejšie dobrodružstvá. Rozprávky Mr. Bean sú jednoducho skvelé.

Hoci Mr. Bean toho moc nenahovorí, predsa sú videá s ním zábavné. Je to hlavne tým, že sa správa ako chlapec v mužskom tele a bežné životné situácie rieši svojským spôsobom. Pozrite si Rexíkove rozprávky Mr. Bean a tohto chlapíka si určite obľúbite!

Mr. Bean - Safari

Vtipný kreslený Mr. Bean v rozprávke pre všetky deti.

0 komentarov
Mr. Bean - Business man

Animované rozprávky s pánom Beanom majú super srandovné zápletky. :-D

0 komentarov
Mr.Bean

Ďalšie epizódy od Mr.Beana.

0 komentarov
Mr. Bean - Zmrzlina

Nová rozprávka Mr. Bean, iste sa vám bude páčiť. :-D

0 komentarov
Mr. Bean

To najlepšie od Mr.Beana :D.

0 komentarov
Mr. Bean - gadget boy

Rozprávky Mr. Bean sú vtipné, no táto je aj zaujímavá. Mr. Bean a GADGETY.

0 komentarov
Mr. Bean - Naspäť do školy

Mr. Bean sa náhodou ocitne späť v škole. Super online rozprávky Mr. Bean.

0 komentarov
Mr. Bean - Maratón

Nový diel rozprávky Mr. Bean, dnes je o maratónskom bežcovi.

0 komentarov