Naša malá princezná

zoradiť podľa:

Ako by to bolo, keby na Rexíkovi chýbali rozprávky o princeznách. Naša malá princezná je pekná kreslená rozprávka, v ktorej sa stretnete s malou princezničkou a jej priateľmi. Sledujte jej rozprávkové...

Ako by to bolo, keby na Rexíkovi chýbali rozprávky o princeznách. Naša malá princezná je pekná kreslená rozprávka, v ktorej sa stretnete s malou princezničkou a jej priateľmi. Sledujte jej rozprávkové príbehy online.

Naša malá princezná je vlastne dievča ako každé iné. Ibaže má za rodičov kráľa a kráľovnú a žije na zámku. Stará sa o ňu služobníctvo ako pestúnka, kuchár či generál. Naša malá princezná si ich obľúbila a často sa s nimi hrá. Má aj vlastného psíka a kocúra. Jej život ale nie je vždy ako z rozprávky. Bojí sa búrky, nechce ísť skoro spať a nechce mať vši. Tieto rozprávky pre najmenších vás očaria peknými kreslenými obrázkami.

Rozprávky Naša malá princezná sú vhodné aj ako večerníček. Nie sú príliš dlhé a príjemne vás naladia na spánok. Každý deň si môžete pustiť jedno video zadarmo a sledovať, čo zažila Naša malá princezná. Pekné rozprávky o princeznách nájdete už teraz na Rexíkovi.

Naša malá princezná - Chce…

Naša malá princezná sa chce naučiť pískať. Online rozprávky pre deti aj dnes.

5 komentárov
Naša malá princezná - Chce mať…

Nový diel peknej rozprávky o malej princezničke a jej kamarátoch.

26 komentárov
Naša malá princezná - Čo sa…

Naša malá princezná si robí starosti o medvedíka. Pekné rozprávky pre najmenších.

9 komentárov
Naša malá princezná - Chce…

Malá princeznička by chcela trúbku. Pekné online rozprávky pre najmenších.

8 komentárov