Ninjago

zoradiť podľa:

Moderné animované Ninjago rozprávky v sebe skrývajú viac než len postavy a výtvory zo skladačiek lego. Vďaka Ninjago spoznáte tajomstvá starodávneho bojového umenia a pravé hodnoty života. Ste pripravení?...

Moderné animované Ninjago rozprávky v sebe skrývajú viac než len postavy a výtvory zo skladačiek lego. Vďaka Ninjago spoznáte tajomstvá starodávneho bojového umenia a pravé hodnoty života. Ste pripravení? Rozprávky Ninjago sú online už teraz na Rexíkovi!

Štyria kamaráti Kay, Cole, Jay a Zane sú vyvolení, aby chránili svet Ninjago pred návratom zlého vládcu, ktorý si chce krajinu podmaniť. Majster Sensei Wu ale pozná riešenie – trpezlivo chlapcov trénuje, aby sa z nich stali praví ninjovia. V prvých častiach rozprávky sa naučia aj špeciálnu techniku spinjitzu, pri ktorej sa roztočia a získajú veľkú silu. Dokážu si ale poradiť s nepriateľmi a ochrániť svojich blízkych? Odkaz rozprávky Ninjago je aj to, že rodina a priatelia sú vzácnosť, ktorú si treba starostlivo chrániť.

Ak ste zvedaví, ako sa zbrane mladých ninjov zmenia na dopravné prostriedky, pozrite si Ninjago rozprávky. Lego výtvory sú predsa vo svete animácie ešte zaujímavejšie. To všetko a navyše zadarmo vám prinášajú Rexíkove rozprávky pre deti.

Ninjago- Útok mozgožrútov

Sledujte ďalší diel on-line rozprávky Ninjago zadarmo. Mozgožrúti z vesmíru…

3 komentáre
Lego Ninjago - Hadie uštipnutie

Na scénu prichádza had a jeho uštipnutie. Animovaná rozprávka pre deti. Pozerajte…

8 komentárov
Lego Ninjago - Zelený Ninja

Na scénu prichádza Zelený Ninja. Animovaná rozprávka pre deti.

7 komentárov