Ovce

zoradiť podľa:

Nedajte sa zmiasť, toto nie je len tak obyčajná zvieracia rozprávka pre najmenších. Slovenské rozprávky Ovce sú pre všetky moderné deti, ktoré sa zoznamujú so svetom najnovších technológií. Ovce vás zábavným...

Nedajte sa zmiasť, toto nie je len tak obyčajná zvieracia rozprávka pre najmenších. Slovenské rozprávky Ovce sú pre všetky moderné deti, ktoré sa zoznamujú so svetom najnovších technológií. Ovce vás zábavným spôsobom naučia, na čo si pri práci s internetom či mobilným telefónom dávať pozor. Pozerajte tieto milé animované rozprávky spolu s Rexíkom.

Hlavné postavy tejto rozprávky sú bača spolu so svojím pomocníkom Janom, ktorí žijú na salaši uprostred prekrásnej slovenskej prírody. Moderné prístroje ako počítače či mobily sa ale dostali aj k nim a najmä ich ovce z nich majú veľkú radosť. Často ale nevedia, ako s nimi správne pracovať a dostanú sa do nepekných problémov. Rozprávky Ovce sú nielen zábavné, ale aj poučné. Dozviete sa napríklad ako to dopadlo, keď sa ovečka fotila bez kožúška, alebo prečo je fajn mať aj kamarátov, ktorí nemajú najnovšie mobilné telefóny.

Na ovce z rozprávky si často robia chute vlci a snažia sa ich uniesť. Rovnaké nebezpečenstvo môže na vás deti číhať aj na internete. Na Rexíkovi vám ale nič zlé nehrozí. Vyberá pre vás milé slovenské rozprávky, ktoré môžete sledovať zadarmo. A ovce z rozprávky zase ochráni múdry a starostlivý horár. Čo sa od neho spolu s ovečkami dnes naučíte?

Ovečka Shaun: Prilep mi to

Zábavná rozprávka Ovečka Shaun, dnes začína polámanými okuliarmi.

0 komentarov
Ovečka Shaun - Zoznámime sa?

Videli ste už rozprávku o Ovečke Shaun? Toto je prvý diel, je to veľmi pekná…

9 komentárov
Ovce - Tisíc priateľov

Mať tisíc priateľov na sociálnej sieti nestačí. Zábavné moderné slovenské…

21 komentárov
Ovce - Deväťdesiatdeväť

O nezmyselnosti reťazových emailov. Pekné a moderné slovenské rozprávky Ovce.

12 komentárov
Ovce - Korunka krásy

Ovečka podľahne módnemu trendu byť štíhly. Animované slovenské rozprávky s…

1 komentár
Ovce - Hrubokrk

Jano sa stal obeťou virtuálnej šikany. Vipné a poučné slovenské rozprávky Ovce.

9 komentárov
Ovce - Mobilmánia

Súčasné slovenské rozprávky online. Ovce s priateľmi vám ukážu nástrahy mobilov.

26 komentárov