Ovečka Shaun

zoradiť podľa:

Ovečka Shaun s kamarátkami už na vás čaká na Rexíku. Pozrite si dobrodružstvá z ovčieho sveta, ktoré ovečky zažívajú každý deň. :-D OVCE.SK nie je len tak obyčajná zvieracia rozprávka pre najmenších. Slovenské...

Ovečka Shaun s kamarátkami už na vás čaká na Rexíku. Pozrite si dobrodružstvá z ovčieho sveta, ktoré ovečky zažívajú každý deň. :-D OVCE.SK nie je len tak obyčajná zvieracia rozprávka pre najmenších. Slovenské rozprávky Ovce sú pre všetky moderné deti, ktoré sa zoznamujú so svetom najnovších technológií. Ovce vás zábavným spôsobom naučia, na čo si pri práci s internetom či mobilným telefónom dávať pozor. Pozerajte tieto milé animované rozprávky spolu s Rexíkom.

Hlavné postavy tejto rozprávky sú bača spolu so svojím pomocníkom Janom, ktorí žijú na salaši uprostred prekrásnej slovenskej prírody. Moderné prístroje ako počítače či mobily sa ale dostali aj k nim a najmä ich ovce z nich majú veľkú radosť. Často ale nevedia, ako s nimi správne pracovať a dostanú sa do nepekných problémov. Rozprávky Ovce sú nielen zábavné, ale aj poučné. Dozviete sa napríklad ako to dopadlo, keď sa ovečka fotila bez kožúška, alebo prečo je fajn mať aj kamarátov, ktorí nemajú najnovšie mobilné telefóny.

Na ovce z rozprávky si často robia chute vlci a snažia sa ich uniesť. Rovnaké nebezpečenstvo môže na vás deti číhať aj na internete. Na Rexíkovi vám ale nič zlé nehrozí. Vyberá pre vás milé slovenské rozprávky, ktoré môžete sledovať zadarmo. A ovce z rozprávky zase ochráni múdry a starostlivý horár. Čo sa od neho spolu s ovečkami dnes naučíte?

Ovce - Hrubokrk

Jano sa stal obeťou virtuálnej šikany. Vipné a poučné slovenské rozprávky Ovce.

0 komentarov
Ovečka Shaun: Natiahni čiaru

Animovaná rozprávka Ovečka Shaun a diel o tom, ako ovce pomiešali čiary.

0 komentarov
Ovečka Shaun: Golf

Nový diel rozprávky Ovečka Shaun. Dnes sa hrá golf.

0 komentarov
Ovečka Shaun: viac príbehov

Ďalšie príbehy ovečky Shaun. Keď ju máte radi, určite vás poteší celá séria…

0 komentarov
Ovečka Shaun: Malá myš

Rozprávka ovečka Shaun je dnes veľmi zábavná. :-D Na farme žije malá myš...…

0 komentarov
Ovečka Shaun: Gepard na farme

Na farme s ovečkami sa objavil Gepard. Ovečka Shaun a jej kamošky majú problém...

0 komentarov
Ovečka Shaun: Dokonalé rande

Nový diel rozprávky Ovečka Shaun, ako farmár hostil svoju priateľku.

0 komentarov
Shaun the sheep

Nové diely rozprávky Ovečka Shaun.

0 komentarov