Pat a Mat

zoradiť podľa:

Dievčatá a chlapci, poznáte rozprávky Pat a Mat? Sú to dvaja kamaráti, ktorí neustále čosi majstrujú a snažia sa šikovnými nápadmi vylepšiť svoj domček či záhradu. Len sa im to akosi nikdy nepodarí podľa...

Dievčatá a chlapci, poznáte rozprávky Pat a Mat? Sú to dvaja kamaráti, ktorí neustále čosi majstrujú a snažia sa šikovnými nápadmi vylepšiť svoj domček či záhradu. Len sa im to akosi nikdy nepodarí podľa plánu. Online rozprávky Pat a Mat vás preto zaručene pobavia!

Viete, čo sa Rexíkovi na tejto dvojici kutilov páči najviac? Pat a Mat sa nikdy nevzdávajú. Aj keď sa im nedarí, neboja sa hľadať ďalšie riešenie. Výsledok ich práce je často nečakaný, ale zato originálny. Pat a Mat si jednoducho dokážu poradiť so všetkým. Veď aj preto môžete na konci každej rozprávky vidieť ich slávne víťazné gesto. A je to!

Ste zvedaví, ako si Pat a Mat poradia s bohatou úrodou chutných jahôdok? Alebo ako sa im podarí nasťahovať do bytu klavír? Zábavné animované rozprávky Pat a Mat vás naučia, že keď sa chce, tak sa dá zvládnuť hocičo - aj tá najväčšia katastrofa, ktorú ste v domácnosti svojím vymýšľaním spôsobili. Tak neváhajte a pozrite si s Rexíkom tieto veselé rozprávky zadarmo. Pat a Mat si pre vás deti vymyslia vždy nové prekvapenie.

Pat a Mat: Puzzle

Super rozprávka Pat a Mat a deň, keď sa rozhodli poskladať puzzle...

1 komentár
Pat a Mat: Fax

Rozprávka Pat a Met na dnešný deň je o faxe. Viete, čo je to fax?

3 komentáre
Pat a Mat natierajú podlahu

Pat a Mat natierajú podlahu, to to zas dopadne!

0 komentarov
Pat a Mat: Automat

Rozprávka Pat a Mat a nápojový automat. :-D

2 komentáre
Pat a Mat: Silvester

Pozrite si nový diel rozprávky Pat a Mat, ako oslavovali Silvestra. A ako sa vám…

0 komentarov
Pat a Mat: Sauna

Pozrite si nový diel rozprávky Pat a Mat. Ako stavali saunu. A ako sa vám páči?

2 komentáre
Pat a Mat: Zimné radovánky

Zábavná rozprávka Pat a Mat, ako sa zabávali na snehu.

0 komentarov