Pingu

zoradiť podľa:

Ako asi vyzerá deň v rodine tučniakov? Online rozprávky Pingu vám to prezradia. Tučniak Pingu a jeho sestrička Pinga žijú spolu s rodičmi v iglu na Antarktíde. Krajina, kde je celý rok sneh a ľad ponúka...

Ako asi vyzerá deň v rodine tučniakov? Online rozprávky Pingu vám to prezradia. Tučniak Pingu a jeho sestrička Pinga žijú spolu s rodičmi v iglu na Antarktíde. Krajina, kde je celý rok sneh a ľad ponúka veľa možností na zábavu, ale aj nezbedné vymýšľanie. Objavujte mrazivý svet s tučniačikom Pingu a jeho priateľmi cez tieto videá zadarmo.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že rozprávka Pingu patrí medzi rozprávky pre najmenších. Tučniak Pingu je však obľúbený aj u starších detí a dokonca aj u dospelých. Má veľa veselých nápadov, rád sa hrá s kamarátom tuleňom, a ako správny brat stále niečo nezbedné vymýšľa so svojou sestričkou.

Zvláštnosťou rozprávky Pingu je jazyk, akým sa tučniaky dorozumievajú. Je to vymyslená reč, ktorej vlastne nikto nerozumie. Ľudia na celom svete si tak pod smiešnymi zvukmi môžu len predstavovať, o čom sa tučniaky naozaj rozprávajú. Skúste to aj vy. Spravte si s kamarátmi Pingu večer. Pozerajte na Rexíkovi animované rozprávky Pingu a nech každý z vás hovorí hlasom jednej postavy. Kto vymyslí najvtipnejšie vety?

Pingu na kolotočoch

Kreslená rozprávka o tučniačikovi Pingu. Dnes na kolotočoch. :-D

0 komentarov
Pingu: Narodenie tučniaka

Ďalší diel rozprávky Pingu.

0 komentarov
Pingu: Vianoce

Vianočný diel rozprávky o tučniakovi Pingu.

0 komentarov
Pingu: Trampoty s čajkou

Nový príbeh tučniaka Pingu, dnes chytá čajku.

0 komentarov
Pingu: Čkanie

Nový diel rozprávky Pingu a čkanie.

0 komentarov
Pingu a domový zvonček

Nová online rozprávka Pingu s roztomilým tučniakom.

0 komentarov
Pingu: Stavia vežu

Pozrite si online rozprávku Pingu, čo zažil pri stavaní veže.

0 komentarov