Pingu

zoradiť podľa:

Ako asi vyzerá deň v rodine tučniakov? Online rozprávky Pingu vám to prezradia. Tučniak Pingu a jeho sestrička Pinga žijú spolu s rodičmi v iglu na Antarktíde. Krajina, kde je celý rok sneh a ľad ponúka...

Ako asi vyzerá deň v rodine tučniakov? Online rozprávky Pingu vám to prezradia. Tučniak Pingu a jeho sestrička Pinga žijú spolu s rodičmi v iglu na Antarktíde. Krajina, kde je celý rok sneh a ľad ponúka veľa možností na zábavu, ale aj nezbedné vymýšľanie. Objavujte mrazivý svet s tučniačikom Pingu a jeho priateľmi cez tieto videá zadarmo.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že rozprávka Pingu patrí medzi rozprávky pre najmenších. Tučniak Pingu je však obľúbený aj u starších detí a dokonca aj u dospelých. Má veľa veselých nápadov, rád sa hrá s kamarátom tuleňom, a ako správny brat stále niečo nezbedné vymýšľa so svojou sestričkou.

Zvláštnosťou rozprávky Pingu je jazyk, akým sa tučniaky dorozumievajú. Je to vymyslená reč, ktorej vlastne nikto nerozumie. Ľudia na celom svete si tak pod smiešnymi zvukmi môžu len predstavovať, o čom sa tučniaky naozaj rozprávajú. Skúste to aj vy. Spravte si s kamarátmi Pingu večer. Pozerajte na Rexíkovi animované rozprávky Pingu a nech každý z vás hovorí hlasom jednej postavy. Kto vymyslí najvtipnejšie vety?

Pingu varí

Online rozprávky Pingu sú veľmi obľúbené. Tento diel je o varení. Malý Pingu nie…

0 komentarov
Pingu: Pingu u zubára

Rozprávky Pingu sú naozaj vtipné. Ale pozrime sa, aká bude rozprávka o zubárovi. :-D

0 komentarov
Pingu: Námesačný Pingu

Rozprávka Pingu dnes prináša čudný príbeh: malý tučniak Pingu je námesačný.

0 komentarov
Pingu - Bábika

V škôlke. Sledujte Pingu rozprávku aj dnes.

0 komentarov
Pingu na kolotočoch

Kreslená rozprávka o tučniačikovi Pingu. Dnes na kolotočoch. :-D

0 komentarov
Pingu: Problém s nočníkom

Milá rozprávka Pingu o tučniačikovi. Dnes vypil veľa džúsu.

2 komentáre
Pingu - Snowboarding

Pingu sa ide snowboardovať. Veselé animované rozprávky pre deti.

0 komentarov
Pingu: Škôlka

Dnešná rozprávka Pingu je o škôlke.

0 komentarov