Pixar

zoradiť podľa:

Milé deti, určite poznáte niektoré rozprávky z dielne Walt Disney, ako napríklad Mickey Mouse alebo Káčer Donald. Tieto obľúbené rozprávky pre deti nájdete aj na Rexíkovi. Zoznámte sa teraz však s filmovým...

Milé deti, určite poznáte niektoré rozprávky z dielne Walt Disney, ako napríklad Mickey Mouse alebo Káčer Donald. Tieto obľúbené rozprávky pre deti nájdete aj na Rexíkovi. Zoznámte sa teraz však s filmovým štúdiom Pixar, ktoré tiež tvorí pre deti milé animované rozprávky. Ktoré z nich poznáte?

Rozprávky Pixar sa stali obľúbené vďaka svojim milým kresleným postavičkám, ale aj vtipným nápadom. Rexík pre vás hľadá aj menej známe rozprávky, ktoré ešte nepoznáte. Všetky sú ale vydarené a niečím zaujímavé. Ste zvedaví, čo to bude dnes? Bude to príbeh o láske? Nikto totiž nevie, kedy stretne svoju polovičku a to prináša množstvo nápadov na sfilmovanie. Možno to budú zvieratká a ich neobyčajné dobrodružstvá. Pixar animované rozprávky, Cupido, Zlé vajíčko, Papierový muž a ďalšie, už čoskoro spoznáte. Ak ste ich už videli milé deti, napíšte Rexíkovi, ktoré Pixar rozprávky sú vaše najobľúbenejšie.

Filmové štúdio Pixar tvorí nielen rozprávkové filmy ako Ratatouille či Príbeh hračiek, ale aj krátke animované videá. Každé je niečím originálne a koniec vás vždy milo prekvapí. Pozrite si rozprávky Pixar online z pohodlia vašej izbičky.

Isaac Newton

Kreslená rozprávka o objavení dôležitého fyzikálneho zákona. Ako pracoval…

0 komentarov
Pixar: Robot Burn-E

Krátka rozprávka - pohľad do života robota Burn-E, ktorý pravdepodobne zachránil…

0 komentarov
Rozprávka Duša

Trailer k rozprávke Duša.

0 komentarov
Pixar - Mesiac

Pekná animovaná rozprávka pre najmenších o mesiaci.

21 komentárov
Pixar: Nešťastná hračka a bábo

Krásny animák o hračkách a dieťati. Batoľa sa ešte nevie hrať s hračkami a asi…

1 komentár
Ormie the pig

Zábavná rozprávka Ormie prasiatko, ktoré sa chce dostať ku sušienke. To ste ešte…

0 komentarov
LAVA ako láska

Krátka rozprávka od Pixaru, ktorá ukazuje lásku vo veľmi zvláštnom prostredí...

1 komentár
Pixar - Modrý dáždnik

Pekné moderné rozprávky Pixar. O romantickom hľadaní červeného dáždnika.

5 komentárov