Pluto

zoradiť podľa:

Ak ste ešte nepočuli o psíkovi zvanom Pluto, prezradíme vám, že je hlavnou postavou rozprávky Mickey Mouse. Vlastne je to Mickeyho domáci miláčik a ako správny psík je hravý a neposedný. Pozrite si veselé...

Ak ste ešte nepočuli o psíkovi zvanom Pluto, prezradíme vám, že je hlavnou postavou rozprávky Mickey Mouse. Vlastne je to Mickeyho domáci miláčik a ako správny psík je hravý a neposedný. Pozrite si veselé animované rozprávky, kde sa vám Pluto sám predstaví a budete ho tak môcť lepšie spoznať.

Každý deň je pre Pluta novým dobrodružstvom. Niekedy objavuje nové miesta, inokedy ho zase otravujú malé nezbedné zvieratká. Rozprávky Pluto sú aj o priateľstve dvoch kamarátov, pretože aj keď Pluto niečo vyvedie, Mickey sa na neho nedokáže dlho hnevať a odpustí mu jeho šibalstvá. Niekedy je to zas úplne naopak. Pluto nemá totiž rád, keď sa Mickey hrá s inými zvieratkami. Vtedy trochu žiarli. Mickey a Pluto sú však nerozluční kamaráti a nakoniec sa takéto momenty zmenia na zábavné historky. Aj o tom sú tieto Walt Disney rozprávky.

Keďže je Pluto veľmi zvedavý, ani nevie ako a ocitne sa v nejakej nebezpečnej situácii. Rozprávky s ním sú vtedy akčné, ale nebojte sa, všetko dobre dopadne. Vždy sa nájde niekto, kto mu pomôže. Zavolajte svojich kamarátov a pozrite si s nimi online rozprávky, kde účinkuje Pluto a niekedy aj Mickey. Bude to zábava!

Pluto: Cirkusový pes

Online rozprávka Pluto, ako sa predvádzal v cirkuse.

0 komentarov
Plutove narodeniny

Plutove narodeniny a pár ďalších super príbehov s Plutom.

0 komentarov
Pluto: Vysnívaný dom

Animovaná rozprávka o Plutovi je o tom, ako sa dostal do jeho vysnívaného domu. :-D

2 komentáre
Pluto stráži šteniatka

Krásne stará rozprávka s Plutom, ako stráži svoje šteniatka.

0 komentarov
Pluto: Studený moriak

Animovaná disney rozprávka Pluto, ako pečie moriaka je dnes na Rexíkovi.

0 komentarov
Pluto ako poštový pes

Rozprávočka Pluto ako poštársky pes v zasneženej krajine. Pozrite si výber…

0 komentarov
Pluto prvý

Prvá animovaný rozprávka o Plutovi je o tom, ako sa Pluto vlastne objavil. :-D

1 komentár
Pluto - Pluto a jeho rodinka

Pluto a jeho rozkošná rodinka. Čo vyvedú v tejto časti online rozprávky Pluto?

5 komentárov