Postrach Denis

zoradiť podľa:

Postrach Denis patrí medzi veselé rozprávky pre deti aj dospelých. Príbeh o nezbednom chlapcovi sa začal ako kreslený komiks. Postupne sa však Postrach Denis stal takou obľúbenou postavičkou, že neskôr...

Postrach Denis patrí medzi veselé rozprávky pre deti aj dospelých. Príbeh o nezbednom chlapcovi sa začal ako kreslený komiks. Postupne sa však Postrach Denis stal takou obľúbenou postavičkou, že neskôr vznikol aj animovaný seriál pre deti a dokonca aj úspešný rodinný film. Pre vás deti má Rexík online rozprávky Postrach Denis, čo poviete?

Kto by to nepoznal. Malé deti bývajú zvedavé a neposedné a občas svojím vymýšľaním niečo vyvedú. Denis je ale iný. Ten narobí neplechu, aj keď to tak pôvodne nemyslí. Preto ho tí, ktorí na jeho šibalstvo doplatia, volajú Postrach Denis. Tieto rozprávky vám ale ukážu, že to s ním nie je až také zlé. S kamarátmi spolu zažijú pekné chvíle a veľa dobrodružstiev. Denis má totiž vždy skvelé nápady na aktivity na voľný čas. A nikomu sa nikdy nič vážne nestane.

Čo si Postrach Denis dnes pripravil pre susedov z ulice? Nechajte sa prekvapiť tým, aké šibalstvo na vás čaká pri sledovaní ďalšej časti rozprávky Postrach Denis. Sledujte tieto animované rozprávky na Rexíkovi celkom zadarmo.

Postrach Denis - Hovoriaci žralok

Huncútstva s malým nezbedníkom Denisom. Sledujte čo vyparatí v ďaľšej časti…

22 komentárov