Prasiatko Peppa

zoradiť podľa:

Animovaný seriál Prasiatko Peppa patrí medzi obľúbené rozprávky pre najmenších. Peppa je totiž milé malé prasiatko, ktoré je rovnako zvedavé ako vy, deti. Zaujíma ju všetko vo svete okolo nej a rada objavuje...

Animovaný seriál Prasiatko Peppa patrí medzi obľúbené rozprávky pre najmenších. Peppa je totiž milé malé prasiatko, ktoré je rovnako zvedavé ako vy, deti. Zaujíma ju všetko vo svete okolo nej a rada objavuje nové veci. Pridajte sa ku zvieratkám z online rozprávky Prasiatko Peppa a zažite mnoho veselých dobrodružstiev.

Peppa žije v peknom domčeku spolu so svojimi rodičmi a bračekom Tomom. Medzi ich kamarátov zo škôlky patrí napríklad aj ovečka Zuzka či psík Danny. Každé zvieratko je niečím jedinečné a Peppa sa s nimi nikdy nenudí. Či už je to výlet do prírody alebo veselá školská oslava. Tieto animované rozprávky pre deti vám ale ukážu aj to, že prasiatko Peppa je celkom rovnaké ako iné deti. Prežíva radosti i drobné starosti. Veď niekedy sa spolu so svojím malým bračekom smeje pri hre na skrývačku, inokedy sa bojí návštevy zubára. Ale žiaden strach, vždy všetko dobre dopadne. Každá časť tejto peknej online rozprávky vás poteší milým príbehom, ktorý vám zaručene vyčarí úsmev na tvári.

Sledujte rozprávky Prasiatko Peppa s Rexíkom zadarmo. Peppa a jej kamaráti sa už na vás tešia a určite majú pre vás v každej časti pripravené nejaké zaujímavé dobrodružstvo.

Peppa Pig: Materská škola

Rozprávky Peppa Pig rady pozerajú malé deti. A čo ty, nechceš si dnes pozrieť jeden…

0 komentarov
Prasiatko Peppa: Bublinky

Rozprávka Prasiatko Peppa a bublifuku.

0 komentarov
Prasiatko Peppa - Štikútka

Super online rozprávka, kde prasiatko Peppa lieči Tomáškovu štikútku.

0 komentarov
Prasiatko Peppa - Na pláži

Nová časť rozprávky Prasiatko Peppa a zábavný deň s rodinou na pláži.

0 komentarov
Prasiatko Peppa - Santova jaskyňa

Online rozprávka Peppa Pig - Santova jaskyňa je dnes na rexíku.

0 komentarov
Peppa – Obed

Milá online rozprávka s Peppou a príprava obeda.

8 komentárov
Peppa – Výlet so školou

Animovaná online rozprávka pre najmenších a prasiatko Peppa na školskom výlete.

3 komentáre
Peppa – Vianoce

Rozprávka pre najmenších a Peppa oslavuje Vianoce.

9 komentárov