Slovenské

zoradiť podľa:

Nielen zahraničné animované rozprávky bývajú super, ale aj slovenské rozprávky sú veľmi pekné a obľúbené. Pre niekoho sú práve tie slovenské najkrajšie. Rexík ich pozná hneď niekoľko a postupne sem pridáva...

Nielen zahraničné animované rozprávky bývajú super, ale aj slovenské rozprávky sú veľmi pekné a obľúbené. Pre niekoho sú práve tie slovenské najkrajšie. Rexík ich pozná hneď niekoľko a postupne sem pridáva videá, vďaka ktorým môžete sledovať vaše obľúbené slovenské rozprávky online.

Také klasické slovenské rozprávky sú napríklad Jurošík, Maťko a Kubko a Bambuľka. Možno si vy alebo vaši rodičia pamätáte rozprávky Macka Uška, aktuálne je veľmi populárna aj rozprávka Máša a medveď. Viete deti, čo majú tieto rozprávky spoločné? Neboli vytvorené u nás na Slovensku, ale patria medzi najkrajšie a najobľúbenenejšie slovenské večerníčky. Sú nielen vtipné, ale aj poučné a sú vhodné aj pre najmenších. Z tých moderných si určite pozrite Ovce – tieto animované rozprávky vás nielen pobavia, ale aj naučia, na čo si dať pozor pri práci s internetom.

A prečo by ste si mali pozrieť práve slovenské rozprávky? Je to jasné, rozumiete im, lebo sú vo vašej rodnej reči a navyše v nich môžete pozorovať aj zvyky a prírodné krásy našej krajiny. Tak zavolajte kamarátov a pustite si tieto milé rozprávky pre deti ešte dnes.

Mimoni

Krátke videá s príbehmi Mimoňov.

0 komentarov
Jurošík a zakliata princezná

Jurošík nájde v lese žabu, ktorá vyzerá, že by mohla byř zakliatou princeznou...…

0 komentarov
Jurošík a mátoha

Na zámku straší strašidlo. Zemepán je strachom bez seba a nechal poslať pre…

0 komentarov
PACI PAC - Vianoce

Dnes je Mikuláša a Vianoce sú už blízko. Milé vianočné video od dvojice Paci Pac.

12 komentárov
PACI PAC - Vodník Ferko

Dvojica Paci Pac a ich nová pieseň o vodníkovi Ferkovi. Milé videá pre najmenších.

3 komentáre
PACI PAC - Ťapy ťap!

Predstavujeme milé hudobné video pre najmenších. Tlieskajte s nami do rytmu.

21 komentárov