Slovenské

zoradiť podľa:

Nielen zahraničné animované rozprávky bývajú super, ale aj slovenské rozprávky sú veľmi pekné a obľúbené. Pre niekoho sú práve tie slovenské najkrajšie. Rexík ich pozná hneď niekoľko a postupne sem pridáva...

Nielen zahraničné animované rozprávky bývajú super, ale aj slovenské rozprávky sú veľmi pekné a obľúbené. Pre niekoho sú práve tie slovenské najkrajšie. Rexík ich pozná hneď niekoľko a postupne sem pridáva videá, vďaka ktorým môžete sledovať vaše obľúbené slovenské rozprávky online.

Také klasické slovenské rozprávky sú napríklad Jurošík, Maťko a Kubko a Bambuľka. Možno si vy alebo vaši rodičia pamätáte rozprávky Macka Uška, aktuálne je veľmi populárna aj rozprávka Máša a medveď. Viete deti, čo majú tieto rozprávky spoločné? Neboli vytvorené u nás na Slovensku, ale patria medzi najkrajšie a najobľúbenenejšie slovenské večerníčky. Sú nielen vtipné, ale aj poučné a sú vhodné aj pre najmenších. Z tých moderných si určite pozrite Ovce – tieto animované rozprávky vás nielen pobavia, ale aj naučia, na čo si dať pozor pri práci s internetom.

A prečo by ste si mali pozrieť práve slovenské rozprávky? Je to jasné, rozumiete im, lebo sú vo vašej rodnej reči a navyše v nich môžete pozorovať aj zvyky a prírodné krásy našej krajiny. Tak zavolajte kamarátov a pustite si tieto milé rozprávky pre deti ešte dnes.

VIDEO: Maťko a Kubko 12

Ako sa Kubko s Maťkom pochytili za pásy.

7 komentárov
VIDEO: Maťko a Kubko 11

Ako Kubka s Maťkom clivota prepadla

11 komentárov
VIDEO: Jurošík 5

Rozprávky o Jurošíkovi, ktorý vždy vedel prekabátiť zemepána. Tentokrát za…

29 komentárov
VIDEO: Maťko a Kubko 10

Ako Kubko s Maťkom našli poklad na Jána.

9 komentárov
VIDEO: Maťko a Kubko 9

Ako Kubko a Maťko vatru preskakovali.

11 komentárov
VIDEO: Jurošík 3

Jurošík a drevená krava.

12 komentárov