Šmolkovia

zoradiť podľa:

Tričko je zelené ako tráva a kabátik modrý ako nebíčko ... alebo ako šmolko! Áno, šmolkovia z populárnej animovanej rozprávky sú známi najmä vďaka modrej farbe, ktorou sú všetci sfarbení. A hoci vyzerajú...

Tričko je zelené ako tráva a kabátik modrý ako nebíčko ... alebo ako šmolko! Áno, šmolkovia z populárnej animovanej rozprávky sú známi najmä vďaka modrej farbe, ktorou sú všetci sfarbení. A hoci vyzerajú takmer rovnako, každý je iný! Aj Šmolkovia patria medzi online rozprávky pre deti, ktoré môžete s Rexíkom sledovať zadarmo.

Šmolkovia žijú pokojný život vo svojej dedinke, ale ako to platí pre všetky rozprávky, na dobro číha zlo. Je tu čarodejník Gargamel, ktorý sa neustále pokúša šmolkov pochytať a vyrobiť z nich zlato. Šmolkovia sú však šikovnejší než on a nakoniec vždy mu uniknú. Ak sa aj nejaký šmolko ocitne v pasci, ostatní Šmolkovia ho neopustia a spoločnými silami ho vyslobodia.

Rozprávky Šmolkovia vás potešia milými príbehmi a pobavia tým, ako sa niekedy podobajú na ľudí. Je medzi nimi ufrflaný Hundroš, otravný Mudroš, ale aj krásna a dobrá Šmolinka. Vedeli ste deti, že Šmolinka kedysi patrila ku Gargamelovi a bola veľmi zlá? Tento aj ďalšie diely rozpráky Šmolkovia si môžete pozrieť online. Všetky online rozprávky sú na Rexíkovi zadarmo. Tak neváhajte a zistite aj vy, prečo rozprávka Šmolkovia, patrí medzi najobľúbenejšie rozprávky pre deti.

Šmolkovia: Smraďoch

Máme tu nový diel rozprávky Šmolkovia. Je to príbeh o tom, ako Gargamel podaroval…

0 komentarov
Šmolkovia: Odvážnym šťastie…

Nový diel rozprávky Šmolkovia na Rexíku. Pozriete si s nami diel o odvahe?

0 komentarov
Šmolkovia: Prvý apríl

Nový diel rozprávky Šmolkovia. Dnes to bude fakt zábava, lebo je prvý apríl! :-D

0 komentarov
Šmolkovia - Hasiči

Nový diel Šmolkov. Rozprávka je o tom, ako v šmolkovskej dedinke potrebovali hasičov.

0 komentarov
Šmolkom je zima

Rozprávka Šmolkovia o tom, ako bolo Šmolkom zima.

1 komentár
Šmolkovia: Kto šetrí, má za…

Nová rozprávka Šmolkovia. Pozrite sa, ako u Šmolkov šetrili. :-D

0 komentarov
Šmolkovia: Zázračná palica

Rozprávka Šmolkovia a diel o zázračnej paličke.

0 komentarov
Šmolkovia: Dúhové okuliare

Pozrite si rozprávku, rozprávky Šmolkovia sú roztomilé. :-D Dnešný diel sa volá…

0 komentarov