Tom a Jerry

zoradiť podľa:

Pozor, beží k vám bláznivá dvojica Tom a Jerry. Večný boj, keď mačka naháňa myš, sa asi nikdy neskončí. Vy si ale pri týchto nezbedných dobrodružstvách užijete veľa zábavy. Pozrite si s kamarátmi rozprávky...

Pozor, beží k vám bláznivá dvojica Tom a Jerry. Večný boj, keď mačka naháňa myš, sa asi nikdy neskončí. Vy si ale pri týchto nezbedných dobrodružstvách užijete veľa zábavy. Pozrite si s kamarátmi rozprávky Tom a Jerry online u vás doma a zadarmo.

Niekedy sa Tom a Jerry počas rozprávky naháňajú len tak. Často to ale celé začne kvôli jedlu, ktoré má Jerry tak rád. Keď sa však o tom dozvie domáca pani, Tom má problémy. A preto Jerrymu nedá pokoj. Ten je však šikovný a unikne aj z tej najhrozivejšej pasce. Vlastne možno ani nechceme, aby Tom niekedy Jerryho chytil. Inak by sme predsa už nevideli ďalšie rozprávky Tom a Jerry!

Ak sa chcete zapojiť do naháňačky z tejto rozprávky aj vy deti, zahrajte si s Rexíkom online Tom a Jerry hry. Precvičíte si v nich postreh a rýchle reakcie. Buďte ako Tom a prekazte Jerrymu plány v kradnutí jedla. Alebo si ako Jerry zajazdite na traktore a nazbierajte čo najviac dobrôt. Toto je naozaj tá pravá zábava pre deti. Veď hry a rozprávky Tom a Jerry patria medzi najlepšie a najobľúbenejšie na svete.

Tom a Jerry - Posilňovňa

Dve rozprávočky Tom a Jerry. Prvá je z posilňovne. :-D

2 komentáre
Tom a Jerry: To je moja mama

V tejto rozprávke Tom a Jerry sa kocúr Tom stará o malé káčatko. Prečo asi?

1 komentár
Tom a Jerry: Neviditeľnosť

Ďalší diel rozprávky Tom a Jerry.

1 komentár
Tom a Jerry: Denníček

Nový príbeh Toma a Jerryho, taký spomienkový...

2 komentáre
Tom a Jerry: Káčatko

Milá kreslená rozprávka Tom a Jerry a káčatko.

0 komentarov
Tom şi Jerry: Texas Tom

Nová rozprávka Tom a Jerry na Divokom Západe.

0 komentarov
Tom a Jerry - Strašné obrazy

Najstrašnejšie scény z rozprávky Tom a Jerry.

7 komentárov
Tom a Jerry – Rybka

Tom, Jerry a krásna rybka v online rozprávke pre deti.

32 komentárov