Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pat a Mat: Biliard

Rozprávky Pat a Mat sú fakt vtipné. Pozrite si tú dnešnú o biliarde. :-D

0 komentarov
Oggy a šváby - Muž z múky

Keď zrazu múka ožije. Úžasné online rozprávky pre deti plné zábavy.

0 komentarov
Mr. Bean - Naspäť do školy

Mr. Bean sa náhodou ocitne späť v škole. Super online rozprávky Mr. Bean.

0 komentarov
Rozprávka Duša

Trailer k rozprávke Duša.

0 komentarov
Lorax - trailer

Upútavka na krásnu rozprávku Lorax.

0 komentarov
Pat a Mat: Pizza

Nová rozprávka Pat a Mat o tom, ako robili pizzu.

0 komentarov
Oggy a šváby: Narodeniny

Oggy oslavuje narodeniny! Veselá časť online rozprávky Oggy a šváby.

0 komentarov
Kitbull

Moderná rozprávka o psovi na reťazi a túlavom mačiatku.

0 komentarov