Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Grizzly a TV ovládačka

Na Rexíku máme celkom nový rad rozprávok: Grizzly and lemmings. Pozrite si rozprávku…

0 komentarov
Ovečka Shaun: Dokonalé rande

Nový diel rozprávky Ovečka Shaun, ako farmár hostil svoju priateľku.

0 komentarov
Včielka Maja - Chorá Tekla

Animovaná rozprávka Včielka Maja a diel s pavúčicou Teklou. :-D

0 komentarov
Zig and Sharko

Poznáte rozprávku Zig & Sharko? A páči sa vám morská panna Marina? Zabávajú…

0 komentarov
Šmolkovia: V tesnom dome

Nový diel rozprávky Šmolkovia na Rexíkovi.

0 komentarov
Líška a myška

Krátky animovaný film o roztomilej líške.

0 komentarov
Mimoni - Dovolenka na lodi

Mimoni a ich dovolenka na mori. Sledujte rozprávky pre deti online!

0 komentarov
Mr. Bean: Straka

Rozprávka Mr. Bean a diel o strake. Čo robí straka? Kradne lesklé veci.

0 komentarov