Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mimoni: Zápas

Krátka rozprávka Mimoni, dnes sa dozvieme, ako dopadol zápas.

0 komentarov
Mimoni 2019

Séria krátkych videí s Mimoňmi.

0 komentarov
Vaiana - sopka

Vaiana, alebo aj chcete Moana, je rozprávka o sopkách. Práve tu uvidíme tajomstvo…

3 komentáre
Čarodejnica Winnie

Rozprávka po anglicky. Čarodejnica Winnie zažila ďalší úžasný deň. :-D

0 komentarov
Ja zloduch 3

Trailery k rozprávke Ja zloduch 3, super zábavné video (po anglicky).

0 komentarov
Mimoni: PRAVIDLÁ

Toto je dôležité posolstvo pre všetkých žiakov. Demokracia, to sú hlavne…

0 komentarov
Minuscule

Milá rozprávka o malom hmyze vo svete človeka.

0 komentarov
Booba: Džús

Milá rozprávka o škriatkovi Booba, ktorý objavuje svet ľudí.

0 komentarov