Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Zig and Sharko: Morská superstar

Vtipná rozprávka o tom, ako sa morská panna mala stať Superstar. :-D

0 komentarov
Zig and Sharko: Kráľ zvierat

Pozrite si nová diel Zig and Sharko, kde hlavnú úlohu má hyena. :-D

0 komentarov
Mr. Bean: Tekvica

Mr. Bean krátka kreslená rozprávka. Pestovanie mega tekvice na súťaž.

0 komentarov
Rio - originálne pesničky

Originálne pesničky z rozprávky RIO.

1 komentár
Zig and Sharko

Veľká nádielka rozprávok o Morskej panne. Je to vlastne moderná morské panna a…

0 komentarov
Big Buck Bunny

Moderná rozprávka o veľkonočnom zajacovi, ktorý bol trochu veľký...

0 komentarov
Ovečka Shaun: viac príbehov

Ďalšie príbehy ovečky Shaun. Keď ju máte radi, určite vás poteší celá séria…

0 komentarov
Larva: Love, love, love

Vtipné online rozprávky ukazujú príbehy zo života Larvy. Dnešná rozprávka je o…

0 komentarov