Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Šmolkovia - Hasiči

Nový diel Šmolkov. Rozprávka je o tom, ako v šmolkovskej dedinke potrebovali hasičov.

0 komentarov
Pat a Mat: Palacinky

Nová rozprávka Pat a Mat, ako robili palacinky. :-D

0 komentarov
Máša a medveď: Čo sa stalo na…

Rozprávka Máša a medveď, ako boli na rybačke a tiež ako sa tam zjavila morská…

0 komentarov
Ovečka Shaun

Rozprávka Ovečka Shaun pre všetky deti.

1 komentár
Šmolkovia: Kto šetrí, má za…

Nová rozprávka Šmolkovia. Pozrite sa, ako u Šmolkov šetrili. :-D

0 komentarov
Máša a medveď: Na koniec galaxie

Celkom neznáme diely rozprávky Máša a medveď.

0 komentarov
Hotel Transylvania 3

Pesnička z rozprávky, pamätáte si na ňu? Pesnička, ktorá zachránila ostrov…

0 komentarov
Booba: Halloween

Ďalší diel vtipnej online rozprávky Booba. Halloween.

0 komentarov