Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Muppets: Bohemian rhapsody

Muppets sú bábkové postavičky, veľmi obľúbené hlavne v Anglicku. Tu je jedna…

0 komentarov
Leví kráľ: Hakuna matata

Veľmi krásna hraná rozprávka Leví kráľ. Dnes tu máme pesničku Hakuna matata.…

0 komentarov
Pinoccio - bábková rozprávka

Krásna rozprávka Pinoccio. Bábkový príbeh, ktorý má viac ako hodinu! Oddýchnite…

1 komentár
Ovečka Shaun: Malá myš

Rozprávka ovečka Shaun je dnes veľmi zábavná. :-D Na farme žije malá myš...…

0 komentarov
Mr. Bean - gadget boy

Rozprávky Mr. Bean sú vtipné, no táto je aj zaujímavá. Mr. Bean a GADGETY.

1 komentár
Mickey Mouse: Perfektný dom

Mickey Mouse má jeden sen: krásny dom, kde by sa nasťahoval s Minnie.

0 komentarov
Tom a Jerry: Figaro

Nová rozprávka Tom a Jerry pre všetkých Rexíkových kamošov.

0 komentarov
Tom a Jerry: Myš na Manhattane

Pozrite si novú, pardon starú, rozprávku Tom a Jerry. Myš na Manhattane.

0 komentarov