Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pa a Pi – Nepriateľ mačiek

Pa a Pi v novej online rozprávke pre deti objavujú Rysa ostrovida.

0 komentarov
Máša a medveď - Prerábka

Máša a medveď prerábajú domček. Pozrite si pekné rozprávky pre deti online.

0 komentarov
Pa a Pi – Vitajte na Zemi

Online rozprávka pre malé deti a kocúrikovia Pa a Pi, ako prileteli na Zem.

0 komentarov
Prasiatko Peppa - Štikútka

Super online rozprávka, kde prasiatko Peppa lieči Tomáškovu štikútku.

0 komentarov
Zig and Sharko: Sestrička Marina

Veselá kreslená rozprávka s morskou pannou a jej dvomi nápadníkmi.

0 komentarov
Trampoty s kokónom

Moderná rozprávočka, dokonca navrhnutá na Oscara. Čo sa dialo, keď húsenica…

0 komentarov
Mr. Bean - Maratón

Nový diel rozprávky Mr. Bean, dnes je o maratónskom bežcovi.

0 komentarov
Mr. Bean - Bezdomovec

Nový diel rozprávky Mr. Bean, dnes to je o bezdomovcovi.

0 komentarov