Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Čarodejnica a žaba

Rozprávka z kategórie "moderné rozprávky" o čarodejnici a zakliatej žabke.

0 komentarov
Jedlo!

Moderná rozprávka o škrečkovi, ktorý sa snaží zabezpečiť si chutné jedlo.

0 komentarov
Stroskotanec a kamoš

Rozprávka o stroskotancovi a vtákovi.

0 komentarov
Škatuľa (The box)

Moderná rozprávka o tom, ako starček chytil do škatule myš.

0 komentarov
Kitbull

Moderná rozprávka o psovi na reťazi a túlavom mačiatku.

0 komentarov
Om Nom: Ľadová jaskyňa

Krátka rozprávka Om Nom o tom, ako sa šmykol do ľadovej jaskyne.

0 komentarov
Ovečka Shaun: Natiahni čiaru

Animovaná rozprávka Ovečka Shaun a diel o tom, ako ovce pomiešali čiary.

0 komentarov