Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mickey Mouse: Zlatá rybka

Moderne nakreslený Mickey Mouse. Príbeh o zlatej rybke.

0 komentarov
Simonova mačka: Vianoce

Milá kreslená rozprávka o mačke. Vianočný diel.

0 komentarov
No počkaj zajac: Televízna…

Naháňačka Počkaj zajac! sa dnes odohráva v televíznom štúdiu.

0 komentarov
No počkaj zajac: Na stavbe

Naháňačka Počkaj zajac, dnes na stavbe.

0 komentarov
Dievčatko a robot

Rozprávka o dievčatku a robotovi.

0 komentarov
Prvá láska

Pozrite si dnes modernú rozprávku na tému "prvá láska".

0 komentarov
Kung Fu Panda: rekapitulácia

Moderne nakreslená Kung Fu Panda.

0 komentarov
Pingu: Pingu u zubára

Rozprávky Pingu sú naozaj vtipné. Ale pozrime sa, aká bude rozprávka o zubárovi. :-D

0 komentarov