Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Superstar

Moderný príbeh, klip o Superstar. Je to z inej krajiny, a naozaj prekvapivé.

1 komentár
Leví kráľ: Hakuna matata

Veľmi krásna hraná rozprávka Leví kráľ. Dnes tu máme pesničku Hakuna matata.…

0 komentarov
Oggy a šváby - Taxikár

Užite si bláznivú jazdu s Oggym a švábmi v taxíku. Super animované rozprávky…

0 komentarov
Oggy a šváby - Všetko…

Oggy oslavuje narodeniny! Veselá časť online rozprávky Oggy a šváby.

3 komentáre
Líška a vták

Pekná animovaná rozprávka, v ktorej priatelia líška a vták majú pred sebou jedno…

0 komentarov
Kráľovský pes

Pekná rozprávka o psovi, ktorý sa narodil v kráľovskom paláci. Bol to Angličan.

0 komentarov
Máša a medveď - Najdúch

Do domčeka k Máši a medveďovi pribudne malý najdúch. Vaše obľúbené online…

0 komentarov