Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Isaac Newton

Kreslená rozprávka o objavení dôležitého fyzikálneho zákona. Ako pracoval…

0 komentarov
Zootropolis

Krásna rozprávka o meste, kde žijú samé zvieratá.

0 komentarov
Traja chrobáci

Rozprávka - groteska Traja chrobáci je veselá pantomíma o zážitkov v cudzom dome.

0 komentarov
Na polici v hrnci - Uhorky

Milá hraná rozprávka o Kocúrovi a Myške s krásnymi pesničkami, retro rozprávka…

0 komentarov
Jedlo!

Moderná rozprávka o škrečkovi, ktorý sa snaží zabezpečiť si chutné jedlo.

0 komentarov
Simonova mačka a šteniatko

Rozprávka o kocúrovi, ktorý si spokojne žil v anglickej domácnosti.

0 komentarov
Princ Krasoň - reklama

Reklama na rozprávku o Krasoňovi. Ako bol zakliaty a snažil sa zrušiť svoju kliatbu.

0 komentarov
Angry Birds: Transformeri

Krátky animovaný príbeh pre detičky. Pobaví vás? Bude sa vám páčiť ako sa zo…

0 komentarov