Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mr. Bean - Umelec Mr. Bean

Mr. Bean maľuje obrazy. Super online rozprávka pre deti plná zábavy!

8 komentárov
Mr. Bean – Upratovanie odpadkov

Mr. Beana pochytila upratovacia nálada a snaží sa vyčistiť celé mesto. Zábavná…

3 komentáre
Psíček a mačička - a torta

Rozprávka o psíčkovi a mačičke. Príbeh o tom, ako si piekli tortu.

1 komentár
Bociany nosia deti

Veľmi milá rozprávočka o tom, ako bociany nosia deti.

1 komentár
Larva v New Yorku I.

Dobrodružstvá Larvy a jej kamošov v New Yorku. Pozrite si príbehy: Žuvačkové prdy,…

1 komentár
Kung-fu chlapček

Moderná online rozprávka o číňankovi, ktorý sa rýchlo chcel stať kung-fu majstrom.

0 komentarov
Pat a Mat: Silvester

Pozrite si nový diel rozprávky Pat a Mat, ako oslavovali Silvestra. A ako sa vám…

0 komentarov
Pat a Mat: Sauna

Pozrite si nový diel rozprávky Pat a Mat. Ako stavali saunu. A ako sa vám páči?

2 komentáre