Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Deň mŕtvych

Moderná rozprávka pre veľké deti. Ako dievčatko z Mexika navštívilo svoju mamu v…

0 komentarov
Minuscule - Človek

Moderná rozprávka zo života hmyzu. Dnes to bude strašné.

0 komentarov
Mr. Bean: Super vozík

Ďalšia vtipná rozprávka Mr. Bean. Ako musel použiť supervozík. :-D

0 komentarov
Šmolkovia: Kto šetrí, má za…

Nová rozprávka Šmolkovia. Pozrite sa, ako u Šmolkov šetrili. :-D

0 komentarov
Šmolkovia: Zázračná palica

Rozprávka Šmolkovia a diel o zázračnej paličke.

0 komentarov
Mickey Mouse: Poľovačka

Veľmi stará a veľmi krásna rozprávka Mickey Mouse. Rozprávka je o poľovačke.

0 komentarov
Máša a medveď: Iba raz v roku

Milá rozprávka Máša a medveď o narodeninách.

0 komentarov
Šmolkovia: Dúhové okuliare

Pozrite si rozprávku, rozprávky Šmolkovia sú roztomilé. :-D Dnešný diel sa volá…

0 komentarov