Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pixar: Robot Burn-E

Krátka rozprávka - pohľad do života robota Burn-E, ktorý pravdepodobne zachránil…

0 komentarov
Zig a Sharko: Svalnáč

Vtipné rozprávky Zig a Sharko sú ti zase! Pozrite sa, ako sa Zig kvôli láske zmenil…

0 komentarov
Žuvačková vojna

Krátka rozprávka či skôr pohľad do života automatov na žuvačky.

0 komentarov
Žvýkačková vojna

Krátká pohádka nebo scéna ze života automatů na žvýkačky.

0 komentarov
Booba: Najlepšie príbehy

Najlepšie príbehy so škriatkom Booba. :-D

2 komentáre
Tom a Jerry: Tom chce spať

Tom a Jerry. Rozprávka o tom, ako si Tom chcel pospať po celonočnej party.

0 komentarov
Mimoni a potkan

Krátka rozprávočka Mimoni a potkan.

0 komentarov
Booba: Pasca na myši

Nové diely rozprávky Booba. Pasca na myši.

0 komentarov