Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Krtko a nohavice

Ako krtko k nohavičkám prišiel

1 komentár
Šmolkovia: Vianočný špeciál

Kreslená rozprávka Šmolkovia a Vianoce.

0 komentarov
Máša a medveď: Učiteľ tanca

Nový diel rozprávky Máša a medveď, ako sa prasiatko zahralo na učiteľa tanca.

0 komentarov
Krtek na vianoce

Vianočný diel, rozprávka Krtko.

0 komentarov
Pingu: Vianoce

Vianočný diel rozprávky o tučniakovi Pingu.

0 komentarov
Rudolf na ostrove hračiek (dlhá)

Dlhá animovaná rozprávka Rudolf na ostrove hračiek

2 komentáre
Šmolkovia: Obloha šmolkuje

Pekná rozprávka Šmolkovia, o zázraku na oblohe.

0 komentarov
Šmolkovia: Prekvapenie

Pekná rozprávka Šmolkovia.

0 komentarov