Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Ovečka Shaun: Chudnutie

Nová rozprávka Ovečka Shaun. Dnes o tom, ako jedna ovca chcela schudnúť.

0 komentarov
Mr. Bean: Carwash

Nový diel Mr. Beana. Umývačka áut.

0 komentarov
Mr. Bean: U zubára

Rozprávka o tom, ako Mr. Beana rozbolel zub.

0 komentarov
Pat a Mat: Voda

Online rozprávky Pat a Mat sú všetky super. Tento diel o studni vás zabaví tiež. :-D

0 komentarov
Mr. Bean: Náročné dieťa

Kreslená rozprávka Mr. Bean a diel o tom, ako sa stará o bábätko.

0 komentarov
Pat a Mat: Živý plot

Ostrihať živý plot, to nie je hračka! Pat a Mat by vám o tom vedeli rozprávať...

0 komentarov
Pat a Mat: Hojdacie kreslo

Zase jedna rozprávka o hojdacom kresle. :-D Lepšie povedané, je o Patovi a Matovi. :-D

0 komentarov
No počkaj, zajac: pár rozprávok

Vlk a zajac a pár vtipných rozprávok.

0 komentarov