Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Winnie a čierna mačka

Zoznámte sa (ešte raz) s čarodenicou Winnie a jej kocúrom Wilburom. V tejto časti…

0 komentarov
Mimoni

Séria krátkych videí s Mimoňmi.

0 komentarov
O dievčatku, ktoré nemalo rado…

Trochu hororová rozprávka o dievčatku, ktoré závidelo staršej sestre.

0 komentarov
Ovce - Hrubokrk

Jano sa stal obeťou virtuálnej šikany. Vipné a poučné slovenské rozprávky Ovce.

0 komentarov
Om Nom: Sladký duel

Om Nom prichádza do Mexika s jediným cieľom. Ochutnať slávne churros.

0 komentarov
Maťko a Kubko - veľa rozprávok

Na víkend tu máme veľa rozprávok, kto má rád pastierov Maťka a Kubka, ten sa…

0 komentarov
Booba: Pasca na myši

Nové diely rozprávky Booba. Pasca na myši.

0 komentarov
Mr. Bean: Šetrí elektrinu

Pozrite si rozprávku Mr. Bean,ako šetril elektrickou energiou.

0 komentarov