Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Máša a medveď: Divadielko

Máša a medveď majú návštevu (pandu). Aby sa zabavili, vymyslia divadelné…

0 komentarov
Gru Despicable me

Pesnička z rozprávky Despicable me.

0 komentarov
Garfield: Medvedík

Dnes si pozrite rozprávku o Garfieldovi, je super.

0 komentarov
Om Nom začiatok

Milá rozprávka Om Nom. Zelený škriatok, ktorý sa živí cukríkmi.

0 komentarov
Om Nom: Červená čiapočka

Ďalší diel vtipnej rozprávky Om Nom.

0 komentarov
Mimoni - Pomocné kolieska

Super mini rozprávka o Mimoňoch a malej hrdinke na bicykli.

0 komentarov
Šmoulové: Ružové okuliare

Pohádka Šmoulové dnes vysvětlí, odkud se vzala Šmulinka.

0 komentarov
Mickey Mouse: Na Havaji

Pozrite si klasickú rozprávku Mickey Mouse, je o prázdninách na Havaji.

0 komentarov