Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

OM NOM: Čarovná lampa

Príbeh Om Nomíka o čarovnej lampe.

0 komentarov
Mr. Bean: Vyhodená mačka

Nová kreslená rozprávka Mr. Bean a vyhodená mačka.

2 komentáre
Angry Birds: Dovolenka

Nový diel online rozprávočky Angry Birds. Dovolenka.

0 komentarov
Angry Birds: Hniezdo pri skale

Rozprávka Angry Birds vám dnes ukáže, ako bolo ohrozené hniezdo pri skale.

0 komentarov
Pixar: Tea Time

Online rozprávka, ktorá je veľmi moderná. Odohráva sa v budúcnosti.

0 komentarov
Pingu: Čkanie

Nový diel rozprávky Pingu a čkanie.

0 komentarov
Máša a medveď - Rekonštrukcia

Nový diel rozprávky Máša a medveď, ako rekonštruujú dom.

0 komentarov
Mimoni: Panika v sklade

Mimoni majú sklad doručenej pošty. A tam prepukla panika.

0 komentarov