Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Hlavu hore!

Rozprávka o dvoch capoch, ktorí sa učili jeden od druhého.

0 komentarov
Zig and Sharko: Legové kocky

Rozprávka Zig and Sharko, ako sa snažili o priazeň morskej panny. Stavali diela z Lega.

0 komentarov
Booba: Eskalátory

Booba je vtipný škriatok, a jeho vtipy sú niekedy aj nebezpečné. Ako na…

0 komentarov
Tom a Jerry - Škola

Super online rozprávka pre deti a myšiak v škole.

0 komentarov
Peppa Pig: Materská škola

Rozprávky Peppa Pig rady pozerajú malé deti. A čo ty, nechceš si dnes pozrieť jeden…

0 komentarov
Mr. Bean - Safari

Vtipný kreslený Mr. Bean v rozprávke pre všetky deti.

0 komentarov
Máša a medveď: Veľké putovanie

Pozrite si dnes na Rexíku novú rozprávku Máša a medveď. O výlete vlakom.

0 komentarov
Líška a vták

Pekná animovaná rozprávka, v ktorej priatelia líška a vták majú pred sebou jedno…

0 komentarov