Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Simonova mačka: Vianoce

Milá kreslená rozprávka o mačke. Vianočný diel.

2 komentáre
No počkaj zajac: Zimná

Rozprávka Vlk a zajac, príbeh zasnežený a zamrznutý. :-D

0 komentarov
Ogggy a šváby: Teenager

Rozprávka Oggy a šváby vás dnes pobaví v novom dieli o teenagerovi.

1 komentár
Prachové bytosti

Moderná rozprávka online o súboji prachových bytostí s upratovačkou.

0 komentarov
Máša a medveď: Nový rok

Nová rozprávka Máša a medveď je o oslave Nového roka.

0 komentarov
Hey Deer

Krásna online rozprávka s jeleňom, ktorý žije v zrube.

0 komentarov
Máša a medveď: Kým byť?

Máša a medveď dnes majú naliehavú otázku.

0 komentarov
Larva - Ohňostroj

Bláznivý nový rok vám prajú Larvy z tejto krátkej online rozprávky.

0 komentarov