Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Vianočná rozprávka s ježkom

Krátka a strašne milá rozprávka o ježkovi.

1 komentár
Angry Birds: Transformeri

Krátky animovaný príbeh pre detičky. Pobaví vás? Bude sa vám páčiť ako sa zo…

0 komentarov
Krtko chemikom

Ďalší diel Krtka. Animovaná rozprávka Krtek chemikom na Rexíku vás určite…

0 komentarov
Puggy

Moderná rozprávka o mopslíkovi.

0 komentarov
Frozen 2

Toto je trailer (upútavka) na rozprávku Frozen 2, ktorá príde do kín tento rok.

2 komentáre
Máša a medveď: Rómeo a Júlia

Ďalší diel rozprávky Máša a medveď, dnes je predstavenie v divadle. Samozrejme, s…

3 komentáre
Selfie cat

Moderná krátka rozprávka o dievčatku, ktoré si chcelo urobiť dokonalú selfie.

1 komentár
Oggy a šváby: Oggyho babka

Pre tých, ktorá majú radi srandu, tu máme návrat animáku so švábom Oggym.

2 komentáre