Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

No počkaj zajac! Vianoce

Rozprávka Vlk a Zajac pre všetky veselé deti, ktoré sa neboja aj trochu báť. :-D

1 komentár
No počkaj zajac! Múzeum

Rozprávka Vlk a Zajac pre všetky veselé deti, ktoré sa neboja aj trochu báť. :-D

1 komentár
No počkaj zajac! Cirkus

Rozprávka Vlk a Zajac pre všetky veselé deti, ktoré sa neboja aj trochu báť. :-D

1 komentár
Mrkvové šialenstvo

Veselá online rozprávka pre deti so zajkom, ktorého sa snažia chytiť dvaja lovci.

9 komentárov
Naša malá princezná - Chce…

Naša malá princezná sa chce naučiť pískať. Online rozprávky pre deti aj dnes.

21 komentárov
Pingu a domový zvonček

Nová online rozprávka Pingu s roztomilým tučniakom.

0 komentarov
Pingu: Stavia vežu

Pozrite si online rozprávku Pingu, čo zažil pri stavaní veže.

0 komentarov
Tom şi Jerry: Texas Tom

Nová rozprávka Tom a Jerry na Divokom Západe.

0 komentarov