Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Mimoni: Koleda

Štastný nový rok, kamaráti! A Mimoni vám zaspievajú ich koledu. :-D

0 komentarov
Pingu - Snowboarding

Pingu sa ide snowboardovať. Veselé animované rozprávky pre deti.

0 komentarov
Máša a medveď - Jedlička

Pekný vianočný diel vašej obľúbenej rozprávky Máša a medveď.

0 komentarov
Grinch

Grinch je škriatok, ktorý nenávidí Vianoce. Pozrite si krátku rozprávku o Grinchovi.

0 komentarov
Dedkove spomienky

Moderný príbeh o vianočnej láske.

0 komentarov
Nekŕmte soby

Nekŕmte soby, keď ich stretnete, inak im bude zle od žalúdka a Vianoce budú…

0 komentarov
Krtko a rybka

Pohádka o krtkovi. Krtko a rybka v rybníku.

0 komentarov
Jak Krtko k nohavičkám prišiel

Rozprávka o Krtkovi. Ako si krtko šil nohavice.

0 komentarov