Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Om Nom: Preteky cyklistov

Nový diel Om Noma a cyklo preteky. :-D

0 komentarov
Kocúrik

Rozprávka o čiekom kocúrikovi, ktorý sa vybral do sveta.

0 komentarov
Mr. Bean - Bezdomovec

Vtipná rozprávka Mr. Bean. Chudák Mr. Bean bol bezdomovec.

0 komentarov
Veľryba a odpadky

Ekologická rozprávka o veľrybe a odpadkoch, ktoré zaplavili more.

0 komentarov
Veľryba

Pekná rozprávka o veľrybe.

0 komentarov
Hlavu hore!

Rozprávka o dvoch capoch, ktorí sa učili jeden od druhého.

2 komentáre
Mickey Mouse: Nakŕmte vtáky!

Pozrite si dnes na Rexíku novú rozprávku Mickey Mouse.

1 komentár
Požiarnik Sam

Rozprávky pre malé deti na upršané dni.

3 komentáre