Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Máša a medveď - Kozmonautka

Nový diel rozprávky Máša a medveď. Ako Máša chcela byť kozmonautka.

1 komentár
Veľryba a odpadky

Ekologická rozprávka o veľrybe a odpadkoch, ktoré zaplavili more.

0 komentarov
Máša a medveď: Rybačka

Nový diel rozprávky Máša a medveď.

0 komentarov
Paddington u kráľovnej

Medvedík Paddington bol pozvaný ku kráľovnej na čaj o piatej. :-D

0 komentarov
Zig and Sharko: Legové kocky

Rozprávka Zig and Sharko, ako sa snažili o priazeň morskej panny. Stavali diela z Lega.

0 komentarov
Pixar: Robot Burn-E

Krátka rozprávka - pohľad do života robota Burn-E, ktorý pravdepodobne zachránil…

0 komentarov
Paddington

Poznáte medvedíka Paddingtona?

0 komentarov
Včielka Maja - Úľový jive

Ďalší diel rozprávky Včielka Maja. O vystúpení pre kráľovnú a spevákovi,…

0 komentarov