Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

No počkaj zajac: Na štadióne

Nový diel rozprávky No počkaj zajac! Čo zas vystrájali na štadióne?

1 komentár
Krtko: Červené autíčko

Animovaná rozprávka Krtek a diel o malo červenom autíčku.

0 komentarov
Mr. Bean: Dancing Bean

Zábavná animovaná rozprávočka Mr. Bean a diel o tom, aká bola jeho tanečná…

1 komentár
Tom a Jerry: To je moja mama

V tejto rozprávke Tom a Jerry sa kocúr Tom stará o malé káčatko. Prečo asi?

1 komentár
Ovečka Shaun: U. F. O.

Známa rozprávka o ovciach na farme a prekvapivý diel s mimozemšťanmi.

0 komentarov
Krtko a zelená hviezda

Nový diel rozprávky Krtko. Ako to bolo s hviezdičkou?

0 komentarov
Krtek a zelená hvězda

Nový díl pohádky Kreček. Ako to bylo s hvězdičkou?

3 komentáre
Krtko: Krtek a ježek

Nový diel rozprávočky Krtek. Dostanú ježka von z klietky?

0 komentarov