Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Zig and Sharko: XMAS

Vtipná kreslená rozprávka ZIG&SHARKO. Dvaja nezbedníci súťažia, kto bude mať…

0 komentarov
Pingu - Dvojčatá

Ako sa vám páči rozprávka o tučniakovi Pingu? Dnes sa stará o dvojčatá -…

0 komentarov
Kouzelná beruška: Bílý kocour

Nechcete si pozrieť ďalší diel rozprávky Kouzelná beruška a černý kocour na…

2 komentáre
Mr. Bean: Poklad

Nová rozprávka Mr. Bean. Dnes hľadá poklad. A je to poriadne napínavé.

0 komentarov
Mr. Bean: U zubára

Dnes je tu kreslená rozprávka Mr. Bean. Ako každý z nás, aj Mr. Bean občas…

0 komentarov
Pat a Mat: Hrnčiari

Nikdy nestarnúca rozprávka o Patovi a Matovi. Dnes diel Hrnčiari.

0 komentarov
Krtko a Panda - Strom s…

Ďalší diel zaujímavej rozprávky o Krtkovi. Má čínskeho kamoša - pandu a aj tento…

0 komentarov
Pingu: Problém s nočníkom

Milá rozprávka Pingu o tučniačikovi. Dnes vypil veľa džúsu.

0 komentarov