Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Kouzelná beruška a černý…

2. časť úvodného dielu Kouzelnej berušky. Tešíte sa?

1 komentár
Kouzelná beruška a černý…

Celkom pekná moderná rozprávka o dievčati - superhrdinke a jej misii.

4 komentáre
Máša a medveď: Stopy zveri

Ruská animovaná rozprávka Máša a medveď, dnes o tajomných stopách v snehu.

1 komentár
Máša a medveď: Prvý deň školy

Animovaná rozprávka pre všetky deti, ktoré majú rady humor. Máša ide do školy.

0 komentarov
Máša a medveď: Sama doma

Máša a medveď, rozprávočka pre všetky deti, ktoré majú rady humor.

0 komentarov
Včielka Maja - Úľový jive

Ďalší diel rozprávky Včielka Maja. O vystúpení pre kráľovnú a spevákovi,…

0 komentarov
Včielka Maja - Chorá Tekla

Animovaná rozprávka Včielka Maja a diel s pavúčicou Teklou. :-D

0 komentarov
Grinch

Grinch je škriatok, ktorý nenávidí Vianoce. Pozrite si krátku rozprávku o Grinchovi.

0 komentarov