vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Neposedný dáždnik

Je tu ďalší vtipný žartík, v ktorom bude mať hlavnú rolu dáždnik. Ten totiž nečakane sám odletí. Pozrite si nové online video.

0 komentarov
Stonožka na korčuliach

Skrytá kamera opäť v akcii! Okoloidúci chcú pomôcť dievčaťu obuť korčule a čaká ich veľké prekvapenie. Sledujte zábavné online videá pre deti.

0 komentarov
Let na šarkanovi

Toto video je je dosť hrôzostrašné. Malé dievčatko na festivale šarkanov na Taiwane bolo unesené šarkanom! Normálne letelo vo vzduchu! To sa fakt stalo. Ufff...

0 komentarov
Opička, čo sa rada češe

Pozrite sa, ako fajn sa cíti táto opička pri česaní. :-D Blažený výraz na jej tvári hovorí za všetko. Dotyk hrebeňa je úplne super a asi jej pripomína, ako si so súrodencami…

0 komentarov
Opičia mama

Táto pani sa stará o malé opičky rovnako ako o bábätká. Krásne online video pre deti.

0 komentarov
Skutočný Sonic

Pozrite si milé video s ježkom. Ako by vyzeral Sonic v skutočnosti. :-D

0 komentarov
Delo na pukance

Viete si predstaviť, že by vám čerstvé pukance lietali priamo z dela? Takúto špeciálnu atrakciu môžete vidieť v Číne. Super online video pre deti.

0 komentarov
Talentovaný vtáčik

Neuveriteľné, čo všetko tento vtáčik dokáže! Je naozaj šikovný a talentovaný, veď zvláda športy ako golf a basketbal. Srandovné online videá so zvieratkami.

0 komentarov
Veverička a škatuľa

Zvieratkové videá majú na Rexíku svojich skalných fanúšikov. Dnes si pozrieme vevericu (asi nejaký cudzokrajný druh, lebo na naše veveričky sa veľmi nepodobá). Naučila…

0 komentarov
Chrobáky lajniaky

Zábavné video zo života chrobáčikov. Chrobák Skarabeus tlačí svoju guľku hnoja. Určite je ťažké vytvoriť takú veľkú guľu. Ale naučiť sa, ako ju správne dopraviť…

0 komentarov