vtipne-videa

zoradiť podľa:

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie....

Neviete, aké online rozprávky by ste si dnes pozreli? Čo tak skúsiť Rexíkove ostatné rozprávky? Nájdete tu slávne aj menej známe rozprávky pre deti, ktoré nie sú zaradené do žiadnej špeciálnej kategórie.

Youtube videá v kategórii ostatné rozprávky môžu pochádzať z celého sveta. Pobavia vás svojimi zábavnými situáciami a peknými obrázkami. Často v nich vystupujú zvieratká. Aké asi môžu mať zážitky? Niektoré animované rozprávky už sú staršie, ale stále veľmi pekné a obľúbené. Zábavnou formou sa z nich možno dozviete aj užitočné informácie. Poznáte napríklad rozprávky Bol raz jeden život? Uvidíte, ako funguje vaše telo a aj to, ako asi vyzerá, keď sa vám po tele preháňajú bacily a biele krvinky proti nim bojujú.

Rexík vie, že aj rozprávky, ktoré možno ešte nepoznáte, sú veselé a stojí za to ich vidieť. Sledovať ich môžete celkom zadarmo. Tak čo, páči sa vám Rexíkov výber? Vaše obľúbené si pozrite spolu s kamarátmi a tie ostatné môžete ohodnotiť hviezdičkami podľa toho, ako sa vám páčili.

Hračka Outfit

Chceli by ste meniť svoje oblečenie, inými slovami outfit, takto rýchlo? To by bolo super. Sledujte toto zaujímavé online video o nápade s plastovými pohárikmi.

0 komentarov
Baby Hulk in Sandbox

Zábavné video nielen pre najmenšie detičky. Poznáš Hulka? Tak toto sú jeho plastelínové príbehy s vtipnými zápletkami. Online videá pre deti pripravuje Rexík.

0 komentarov
Automat na zmrzlinu

Automat na zmrzlinu servíruje kopčeky inak, ako sú obvykle ľudia zvyknutí. Super vtipné video s malým žartíkom.

0 komentarov
Motýľ

Pozrite sa, ako sa z obyčajnej húsenice stane motýľ.

0 komentarov
Rubikova kocka

Tento pán premenil pomocou plastelíny Rubikovu kocku na model známej hry Minecraft.

0 komentarov
Modrá tekutina

Mravce zjedia naozaj všetko. Pozrite sa ako rýchlo vypili rozliatu modrú limonádu.

0 komentarov
Desivý žartík

Nechcel by som byť na ich mieste! Desivý žartík vo výťahu majú na svedomí kvalitné monitory, ktoré premietajú obraz ako skutočný. Vtipné videá pre deti.

0 komentarov
Kto mi zobral lízatko?

Vtipné video s policajtmi. Žartík, nahraný v Kanade.

0 komentarov
Sliz zo zubnej pasty

Ohromne populárna výroba slizu z domácich surovín. Myslite na to, že sú to predsa len kombinácie chemikálií. Na pozretie dobré, ale skúšať to doma? Asi by vás nikto nepochválil.…

0 komentarov