vtipne-videa

zoradiť podľa:

Viete, v čom spočíva tajomstvo dobrej reklamy? Reklama musí byť natoľko pútavá a zaujímavá, aby ste si ju zapamätali! To sa dá samozrejme splniť viacerými spôsobmi. Rexík pre vás deti vyberá najlepšie...

Viete, v čom spočíva tajomstvo dobrej reklamy? Reklama musí byť natoľko pútavá a zaujímavá, aby ste si ju zapamätali! To sa dá samozrejme splniť viacerými spôsobmi. Rexík pre vás deti vyberá najlepšie video reklamy z celého sveta!

Reklamné videá sú väčšinou krátke a výstižné. Ponúkajú rôzne produkty a služby, od tyčiniek a čipsov až po exotické dovolenky. Aby videá zaujali, musia byť naozaj nápadité alebo vtipné. Často v nich vystupujú aj známe osobnosti alebo deti, ako ste vy. Na reklame vás môže zaujať aj hudba - ak je pieseň dobrá, stane sa dokonca hitom. Ľudia si potom pieseň z reklamy pohmkávajú len tak.

Niekedy si reklamy pamätáme, aj keď nie sú až také dobré. Niektoré videá sú dokonca čudné či trápne. Ale aj táto stratégia môže fungovať, aby sme si video reklamy pamätali. Hoci najradšej máme nápadité a vtipné reklamy. Na tých sa zabavíme najviac. Fajn sú aj tie videá, ktoré majú nečakaný koniec alebo ponúkajú niečo, čo by ste podľa príbehu vôbec nečakali. Ktorá reklama sa vám najviac páči?

Toy Story 4

V lete 2019 pribudne do série "štvorka" Toy story. Tu je kratučký filmík, takzvaný teaser (čítaj "tízr"). Veľmi sa už na Toy story 4 teším! A dnes…

0 komentarov
Cesta vlakom

Pesnička o ceste vlakom.

0 komentarov
Zákernosť sa nevypláca

Vtipná online reklama, v ktorej uvidíte, čo sa deje, keď má niekto radosť z cudzieho nešťastia.

15 komentárov
Konský smiech

Pozrite si vtipnú reklamu, s koníkmi, čo sa smejú vodičovi, ktorý nevie parkovať.

20 komentárov
Podarená reklama

Pobavte sa pri sledovaní vtipnej reklamy na automobil. Psík je naozaj šikulka, čo poviete?

6 komentárov
Cestovanie v skupine

Zábavné animované online video. Sledujte vtipnú reklamu, ktorá dokazuje, že výhodnejšie je cestovať v skupine.

2 komentáre
Ťahák

Chlapec si napísal ťahák na písomku na rukáv košele. Ale mamička použije nový prací prostriedok a ťahák je fuč. Je tu ďalšia vtipná reklama.

30 komentárov
Lamborghini

Milionári to veru nemajú ľahké. Kúpia si napríklad drahé auto, s ktorým potom nemôžu jazdiť po cestách v meste. Je tu vtipná reklama, tak si ju pozrite zadarmo.

4 komentáre
Škrečkovský rap

Tak toto je naozaj cool video! Už ste videli škrečkov rapovať? Tak v tejto vtipnej reklame vám to škrečkovia ukážu!

6 komentárov
Vodné balóniky

Táto vtipná reklama propaguje vodné balóniky. Tieto sú ale špeciálne - naplníte ich hneď niekoľko za malú chvíľku a zábava sa môže začať!

8 komentárov