vtipne-videa

zoradiť podľa:

Šport znamená nielen zdravý pohyb pre vaše telo, ale aj možnosť zažiť veľa zábavy a nečakaných situácií. O tom sú aj Rexíkove športové videá určené najmä pre vás deti. Pozrite si tieto krátke zábavné videá,...

Šport znamená nielen zdravý pohyb pre vaše telo, ale aj možnosť zažiť veľa zábavy a nečakaných situácií. O tom sú aj Rexíkove športové videá určené najmä pre vás deti. Pozrite si tieto krátke zábavné videá, ktoré vás vždy niečím prekvapia.

Smiešne situácie, ktoré prináša sám život, a talentovaní ľudia, ktorí vám svojimi výkonmi vyrazia dych. Aj to ponúkajú športové videá online. Pobavte sa na športových fanúšikoch, ktorí neskrývajú radosť ani smútok. Vtipné videá vás môžu dokonca aj inšpirovať - tanečníci vedia niekedy vymyslieť skutočne neuveriteľné tance. Dokázali by ste ich pohyby napodobniť aj vy, milé deti?

Športové videá vám ukážu, čoho všetkého je človek niekedy schopný. Ideálnym príkladom sú bláznivé videá adrenalínových športovcov, ktorí nejeden krát riskujú svoje vlastné životy. Nájdete tu aj smiešne videá nevydarených kúskov, ktoré by možno nedopadli tak zaujímavo, ani keby ste to vopred naplánovali. To všetko a viac si môžete pozrieť na Rexíkovi zadarmo.

Spider dievča

Táto malá gymnastka je naozaj šikovná. Dokáže loziť po stenách a stĺpoch ako Spiderman. Pozrite si zaujímavé športové video pre deti.

19 komentárov
Ohybné bicykle

Pozrite si toto skvelé video s novinkou vo svete športu a voľného času. Sú tu ohybné bicykle. Vyskúšali by ste si takúto jazdu?

15 komentárov
Nádejný basketbalista

Tento pán nie je zrovna najštíhlejší, ale to mu vôbec nebráni v tom, aby sa venoval svojmu obľúbenému športu - basketbalu. Pozrite si toto vtipné športové video.

2 komentáre
Panvicový rekord

Toto asi vaša mamička ani ocko v kuchyni nerobia. Verili by ste, že už existuje aj rekord v počte zrolovaných panvíc holými rukami? V tomto vtipnom videu to uvidíte.

8 komentárov
Neuveriteľná jazda na bicykli

Myslím si, že ste ešte nikdy nevideli nikoho takto jazdiť na bicykli. Sledujte úžasné športové video zadarmo a nechajte sa uniesť týmto jedinečným športovým vystúpením.

14 komentárov
Dubstep prsty

Tanec prstov sme tu už mali, ale niečo takéto ste ešte nevideli. Pozrite, ako skvele dokáže tento chlapec tancovať dubstep len rukami. Úžasné online video pre deti.

12 komentárov
To je strela!

Aj takéto strely, ktoré vyzerajú na prvý pohľad, že nemôžu vyjsť, sa podaria. Sledujte neuveriteľné basketbalové strely. Super športové video pre deti.

5 komentárov
Stolnotenisový trik

Tak toto teda nečakal. Zábavné športové video vám predvedie, ako možno počas stolného tenisu ľahko oklamať súpera a získať bod.

2 komentáre
Futbal v blate

Takýto futbal v blate je obľúbenou zábavkou obyvateľov Škótska. Čo na to poviete? Zahrali by ste si aj vy? Vtipné športové video pre deti aj dnes.

5 komentárov
Vodný basketbal

Úžasné športové online video vám ukáže, že dobrý nápad a tréning k tomu stačí, aby ste aj vy dokázali hrať takýto skvelý vodný basketbal!

9 komentárov