vtipne-videa

zoradiť podľa:

Šport znamená nielen zdravý pohyb pre vaše telo, ale aj možnosť zažiť veľa zábavy a nečakaných situácií. O tom sú aj Rexíkove športové videá určené najmä pre vás deti. Pozrite si tieto krátke zábavné videá,...

Šport znamená nielen zdravý pohyb pre vaše telo, ale aj možnosť zažiť veľa zábavy a nečakaných situácií. O tom sú aj Rexíkove športové videá určené najmä pre vás deti. Pozrite si tieto krátke zábavné videá, ktoré vás vždy niečím prekvapia.

Smiešne situácie, ktoré prináša sám život, a talentovaní ľudia, ktorí vám svojimi výkonmi vyrazia dych. Aj to ponúkajú športové videá online. Pobavte sa na športových fanúšikoch, ktorí neskrývajú radosť ani smútok. Vtipné videá vás môžu dokonca aj inšpirovať - tanečníci vedia niekedy vymyslieť skutočne neuveriteľné tance. Dokázali by ste ich pohyby napodobniť aj vy, milé deti?

Športové videá vám ukážu, čoho všetkého je človek niekedy schopný. Ideálnym príkladom sú bláznivé videá adrenalínových športovcov, ktorí nejeden krát riskujú svoje vlastné životy. Nájdete tu aj smiešne videá nevydarených kúskov, ktoré by možno nedopadli tak zaujímavo, ani keby ste to vopred naplánovali. To všetko a viac si môžete pozrieť na Rexíkovi zadarmo.

Beh s manželkou

Predstavte si, že vo Fínsku sa každoročne koná zvláštna súťaž, beh cez prekážky s vlastnou manželkou na ramenách! Pusťte si toto vtipné športové video a sledujte,…

5 komentárov
Jojo šampión

Čo poviete na tohoto chlapca a jeho jojo umenie? Dokázali by ste to aj vy? Určite to chce veľa hodín tréningu. Veselé športové videá pre deti.

13 komentárov
Stolný futbal

Hrali ste už stolný futbal? A videli ste už niekedy takýto stolný futbal, kde hrajú skutoční ľudia? Aj dnes vtipné športové video pre deti.

5 komentárov
Pokutový kop

Tak táto penalta sa teda podarila! Zábavné športové video s prefíkaným futbalistom, ktorý oklame brankára a dá gól. Vtipné online video pre všetky deti.

17 komentárov
Zábavný ping pong zápas

Tu máme ukážku toho, že keď sa do športu vloží trochu hereckého výkonu, výsledkom môže byť dobrá zábava. Pozrite si vtipné športové video o dvoch bláznivých hráčoch…

12 komentárov
Baletné predstavenie

Pozrite si toto zaujímavé video pre najmenších. Na tomto balete niečo nesedí. Uhádnete čo? :)

27 komentárov
Let

Prelet pod vodopádom s wingsuitom.

7 komentárov
Futbal

Len a len futbal.

25 komentárov
Tanec

Talentované deti.

33 komentárov
Jazda

Tomu hovorím odvaha.

27 komentárov