vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Super autobusová zastávka

Nudíte sa na zastávke popri čakaní autobusu? Vedzte, že môžete zažiť veľa zaujímavých vecí. Táto reklama na aplikáciu do mobilu využila čas cestujúcich naozaj kreatívne…

27 komentárov
Smiech

Dieťa sa smeje ako delfín.

42 komentárov
Psíky večerajú

Najedia sa za stolom ako ľudia? :)

45 komentárov
Gagy

Najvtipnejšie gagy :)

39 komentárov
Super chameleón

Pozrite sa ako rýchlo dokáže meniť farby.

33 komentárov
Kreslenie

Kreslenie pokrčeného papiera.

41 komentárov
Pes na šmyklavke

Pes na šmýklavke. Podarí sa mu šmyknúť sa? :)

60 komentárov