vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Unavený drobec

Lyžovanie dá zabrať :)

52 komentárov
Snehuliak

Pozor na snehuliakov! :)

45 komentárov
Zasnežené Vianoce

Ako prežívate vianočné sviatky?

37 komentárov
Vianočná pesníčka

Veľa pohody a pokoja počas dnešného dňa :)

70 komentárov
Psíkovia

Aj títo drobčekovia sa tešia na Vianoce:)

114 komentárov
Vianočné zvieratká

Vianočná koleda v podaní zvieratiek.

70 komentárov
Vianočný stromček

Vianoce, vianoce prichádzajú..

48 komentárov
Island

Krásna, rôznorodá krajina!

19 komentárov