vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Medveď

Pekne im zakýval:)

45 komentárov
Cirkusant

Vojna v cirkuse.. Kto vyhraje?

22 komentárov
Hladné bábo

Dajte mi jeeeeeesť!:)

68 komentárov
Šlofík

Malej mačičke sa veru vôbec nechce oddychovať:)

27 komentárov
Tanec motoriek

Nechcelo sa im od seba:)

22 komentárov
Pískajúca žabka

Toto ste už niekedy videli?:) Alebo skôr počuli?:)

74 komentárov
Mačička

Čas na raňajky:)

78 komentárov
Psík

Macher na vodnom skútri!

55 komentárov
Mobil

Chalan si predstavil, aký macher bude s telefónom, keď mu rodičia oznámia, že mu dajú mobil:) Super reklama:)

38 komentárov