vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Dúhové predstavenie

Tento človek vystupuje ako dúhová hračka a robí neuveriteľné kúsky. Pozrite si toto vtipné online video a uvidíte skvelé predstavenie.

0 komentarov
Hračka Outfit

Chceli by ste meniť svoje oblečenie, inými slovami outfit, takto rýchlo? To by bolo super. Sledujte toto zaujímavé online video o nápade s plastovými pohárikmi.

0 komentarov
Líška robí HAHA

Vedeli ste, že líšky sa dokážu normálne smiať? Počúvajte, aké zvuky vydávajú tieto skrotené líšky. :-D

1 komentár
Chipmunkovia

V Amerike sú to celkom populárne lesné zvieratká. Tieto veverice sa ľudí neboja, naopak, našli spôsob, ako od ľudí získavať chutnú potravu... Pozrite sa na veveričku,…

0 komentarov
Dikobraz

V novom online videu uvidíte, ako to vyzerá, keď má niekto za domáceho miláčika dikobraza. No nie je to rozkošné?

0 komentarov
Žartík s mejkapom

Títo ľudia sa ale dali nachytať! Mysleli si, že im kozmetička skrášli tvár, no namiesto toho ich pomaľovala ako klaunov. Vtipné online video pre deti.

0 komentarov
Pukancová sprcha

Veselý deň vám praje váš Rexík! Pozrite si toto vtipné online video a dobre sa zasmejete. Ako to asi dopadne, keď chcete slepému pánovi pomôcť pripraviť v mikrovlnke pukance?…

0 komentarov
Baby Hulk in Sandbox

Zábavné video nielen pre najmenšie detičky. Poznáš Hulka? Tak toto sú jeho plastelínové príbehy s vtipnými zápletkami. Online videá pre deti pripravuje Rexík.

0 komentarov
Potrebujem nový rýľ

Dievča, ktoré vyťahuje rýľ zo svojej tašky v novom vtipnom videu od Rexíka.

0 komentarov
Superhrdina junior

Na začiatku nechá mama chlapca, oblečeného ako Superman, aby ho postrážila cudzia teta. Potom príde do parku bagrík a potom policajné auto... Veď ten chlaoec, to je naozajstný…

0 komentarov