vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Čokoládová lopta

Dievča sa s pôžitkom zahryzne do lopty a ľudia netušia, že je to žartík so skrytou kamerou a že lopta je v skutočnosti z čokolády. Vtipné online video pre všetkých.

0 komentarov
Bieluha

Máme tu video z morského akvária. Poznáte zviera, nazývané BIELUHA? Je to ten veľký morský cicavec, ktorý vyzerá ako veľká okrúhla veľryba. :-D Všetky situácie, natočené…

0 komentarov
Žriebätko a deti

Žriebä poníka sa prvý krát stretáva s deťmi a hneď sa skamarátia. Krásne zvieracie online video.

0 komentarov
Do útoku!

Vtipné online video, v ktorom chlapec zlostí neznámych ľudí a hádže do nich cukríky marshmallows. Ako myslíte, že budú reagovať obete útoku?

0 komentarov
Medvede

Krásne online video a dva veľké medvede ako domáci maznáčikovia.

0 komentarov
Pomôžem ti, mačiatko!

Malé mača má trochu problém so schodmi. Našťastie má psieho kamaráta. Milé online pre kamarátov zvierat.

0 komentarov
Kŕmenie plameniakov z ruky

Plameniaky sú prekrásne vtáky, známe svojím ružovým perím. Majú ho také kvôli svojej potrave. Toto video vám ukáže plameniaky úplne zblízka, tak, ako by ste ich videli…

1 komentár
Plameniaky

Super poučné video o plameniakoch vám názorne ukáže, ako sa kŕmia pod vodou. Cez zobák si cedia drobné živočíchy z vody a sú pri tom celkom dole hlavou.

0 komentarov
Rozhovor s papagájom

Najmúdrejšieho papagája na svete pozvali pred kamery, aby vtipne odpovedal na otázky moderátorky. Milé zvieracie online video pre deti.

0 komentarov
Špagetový experiment

Dievča v novom online videu predvádza teleportovanie so špagetami. Podarí sa jej to?

0 komentarov