vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Freddy Mercury

Minule sme tu mali pouličné vystúpenie s kostrami, a dnes sa môžete pozrieť na krátke predstavenie tiež s marionetou. Marioneta je bábka, s ktorou sa výborne hrá bábkové…

0 komentarov
Oye como va

Milé pouličné vystúpenie s bábkami. Tieto bábky nehrajú pesničku, iba tancujú. :-D

0 komentarov
Umenie s obručou

Veľmi krásne predstavenie, mladý muž tancuje v obruči. Ako sa to dá? Pozrite sa, celú akrobaciu uvidíte vo videu. :-D

0 komentarov
Tanec v Paríži

Tanečné vystúpenie hneď vedľa Eiffelovej veže, to je nové online video pre tých, ktorým sa páči pohyb a milujú zábavu.

0 komentarov
Mario a bolesť hlavy

Ako by vyzerala hra Super Mario v skutočnom živote? Mario by veru nebol šťastný, keby udieral hlavou do tehál. Pozrite si toto vtipné animované video.

2 komentáre
Dvojičkový žartík

Pre milovníkov kanadských žartíkov tu máme jednu veľmi podarenú scénku s dvojičkami. Celý vtip je postavený tak, aby vznikol dojem, že sa nám "sníva". Že toto…

0 komentarov
Kanadské žartíky

Ďalšie vtipné videá, natočené v kanadskom Québecu. Sú to kanadské žartíky pre deti. :-D Známi detskí herci zahrali pre okoloidúcich vtipné scénky. Niektoré majú úplne…

0 komentarov
Cukrová vata

Veľmi podarené vtipné video, nahrávané na skrytú kameru. Nech sa páči: sladká dávka kanadského čierneho humoru.

0 komentarov
Mačka sa bojí myšky

Zvyčajne to funguje naopak a teda, že myši sa boja mačky. V tomto zvieracom videu ale myška vydesí mačku! Sledujte super videá online.

1 komentár
Zaspávajúci zajačik

Tento rozkošný zajačik je naozaj veľmi unavený a hneď zaspí. Toto video je ale vtipné najmä vďaka hudbe, ktorá hrá v pozadí. Spoznávate ju?

0 komentarov