vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Športové pranky

Ďalšia várka zábavy na Rexíku. Tieto vtipné videá s kanadským humorom majú spoločnú tému: šport. Ktorá scénka sa ti zdala najvtipnejšia?

0 komentarov
Žartík s tortou

Scénka na pobavenie. Prvá v poradí je scénka o poštovej schránke, ktorá spadne do vody... A druhá o pokazenej oslave, tá je naozaj podarená. :-D V Kanade sú takého vtípky…

0 komentarov
Hlasy našich žiab

Super video, na ktorom sú obojživelníky. :-D Pozrite sa, aké rôzne žaby máme u nás - a hlavne, že vydávajú špeciálne zvuky. Hlasy žiab sú pre každý druh iné - vypočujte…

0 komentarov
Chameleón a bublinky

Aké krásne zvieracie online video! Uvidíte v ňom chameleóna ako sa veselo hrá s bublinkami, ktoré poletujú vo vzduchu. Naozaj rozkošné!

1 komentár
Ohybné bicykle

Pozrite si toto skvelé video s novinkou vo svete športu a voľného času. Sú tu ohybné bicykle. Vyskúšali by ste si takúto jazdu?

0 komentarov
Poštár

Táto pošta dnu neprejde. :-D

0 komentarov
Tajomstvo pyramídy

Veselé animované video z prostredia starovekého Egypta. Archeológ a jeho ťava dnes zistia, ako sa ovláda taká pyramída :)

0 komentarov
Triky na bicykli

Triky na bicykli vo svetovej kvalite. :-D

0 komentarov
Morská panna - horor

Naozaj hororová scéna zo show Morská panna. Deti, pozor, kto sa bojí, nech to nepozerá! :-D Je to práve tá situácia, keď Ariel odovzdá čarodejnici svoj hlas za to, že dostane…

0 komentarov
Zvieratká

Bavte sa na zvieratkách, aké sú milé.

0 komentarov