vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Vtipné situácie

Pozrite si video so zvieratami, ktoré zažili vtipné chvíľky. Sú tu domáce i voľne žijúce zvieratá. A kolekcia pádov, zlodejských kúskov a zlomyseľných prekvapení.…

1 komentár
Spustenie na horské dráhe

To je ale jazda! Bez kričania a pišťania sa to však nezaobíde. Pobavte sa pri sledovaní vtipného online videa. :-D

0 komentarov
Striekajúce tlačidlo

Máme tu ďalší malý žertíček a vtipné online video. Sledujte zdesené výrazy ľudí, ktorí si myslia, že dievčatko postriekali tlačiarenskou farbou. :-D

0 komentarov
Automat na zmrzlinu

Automat na zmrzlinu servíruje kopčeky inak, ako sú obvykle ľudia zvyknutí. Super vtipné video s malým žartíkom.

0 komentarov
Nekonečné šnúrky

Vtipné online video a nekonečné šnúrky na korčuliach. Zabavte sa na žartíku so skrytou kamerou.

0 komentarov
Frozen pesnička karaoke

Karaoke pesnička Frozen - anglická verzia aj s textom. Trúfnete si zaspievať?

0 komentarov
Hudba ťa zmení

Každý má rád inú hudbu. Ako to ale vyzerá, keď sa pokúšate zabávať na každý hudobný štýl? Pozrite si vtipné video o tom, ako vás hudba môže zmeniť.

0 komentarov
Tenis

Vtipné video o tenise a kuriatkach. Vždy si na seba dávajte pozor. :-D

0 komentarov
Zajačik zlodejom

Kto by to bol povedal, že také milé zvieratko ako zajačik ukradne bábätku sušienku! Pozrite si ďalšie vtipné online video so zvieratkami.

0 komentarov
Nešikovný pásavec

Toto neobyčajné zvieratko je pásavec. Pozrite si vtipné video o tom, ako sa mu nedarí vyjsť po drevenej doske.

0 komentarov