vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Zrkadlo v džungli

Veľmi vtipné online video, v ktorom vedci nainštalovali do džungle veľké zrkadlo. Čo na to zvieratá?

0 komentarov
Kukabura

Tento austrálsky vták (rozšírený ako u nás drozd čierny) má fakt otravný hlas... :-D

0 komentarov
Halloweenska šou

Veselý Halloween! Užite si oslavu tohoto strašidelného sviatku aj s našim online videom. Čaká vás úžasná svetelná šou na pieseň Thriller od Michaela Jacksona!

0 komentarov
Halloween nápady

Strašné nápady na dekorácie Halloween pre deti. Možno sa len pozriete, možno si niečo aj vyrobíte. Tie deti, ktoré sa neboja, môžu si pozrieť video úplne od začiatku...

0 komentarov
Motýľ

Pozrite sa, ako sa z obyčajnej húsenice stane motýľ.

0 komentarov
Mačkin spev

Milé zvieracie video s mačkou, ktorá reálne spieva. :-D

0 komentarov
Hladný leňochod

Tak tento leňochod je naozaj lenivý! Leží dokonca ešte aj pri jedení a vôbec mu to nevadí. Pokojne sa hrabe v tanieri poležiačky. Pozrite si toto vtipné zvieracie video.

0 komentarov
Psík milujúci zábavu

Tento psík miluje zábavu! Stačí mu iba mokrá tráva a pozrite sa, ako sa dokáže zabávať. Milé a vtipné video pre deti.

0 komentarov
Duo chats

Slávne dielo z vážnej hudby, autor je skladateľ Rossini. :-D

0 komentarov
Kambodža a prevencia

Práve dnes som narazil na video z ďalekej Kambodže. Je to vzdelávacie video o kovide, pesnička pre všetkých ľudí, ako sa treba správať počas pandémie... Čo poviete, možno…

0 komentarov