vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Vtipné videá zo ZOO

Pár vtipných videí so zvieratkami zo ZOO. Niekedy je výlet do ZOO plný vtipných momentov. Zvieratká vedia prekvapiť, niekedy aj nastrašiť návštevníkov.

0 komentarov
2 boxery sa bláznia v snehu

Dvaja čistokrvní boxeri sa spolu hrajú v snehu - sú prekrásni a zábavní.

1 komentár
Smeti

Nachytávka ľudí. Nepríjemné. :-D

0 komentarov
Zmarená oslava

„Zapojte prosím tú šnúru do zásuvky!“ Prosia deti v online videu okoloidúcich. Čo sa stane ďalej?

1 komentár
Zmrazovač

Ďalšie vtipné video, plné kanadských žartíkov. Dieťa ukazuje, že má "zmrazovač". Je to prístroj, ktorý obalí každý predmet do ľadu. Vtipná situácia nastane,…

0 komentarov
Lovely Lama

Toto je lama (pardon, je to ALPAKA), ktorá bola šťastne adoptovaná. Teraz žije v Kórei a je šťastná. Vlastne nie, alpaky potrebujú svoje kamošky, šťastné sa cítia v…

0 komentarov
Happy birthday

Opice blahoprajú k narodeninám. Veľmi vtipná narodeninová pesnička.

0 komentarov
Opica si adoptovala mača

Vnímavá opičia mama sa ujala opusteného mačiatka. Krásne online video pre deti – aj zvieratá si vedia pomáhať navzájom.

1 komentár
Let na šarkanovi

Toto video je je dosť hrôzostrašné. Malé dievčatko na festivale šarkanov na Taiwane bolo unesené šarkanom! Normálne letelo vo vzduchu! To sa fakt stalo. Ufff...

0 komentarov
Šarkan akrobat

Na púšťanie šarkana je ešte skoro, ale v tomto vtipnom online videu uvidíte skvelé kúsky, ktoré sa dajú so šarkanom robiť. Ako keby bol šarkan živý.

0 komentarov