vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Rattatouille recap

Rekapitulácia rozprávky Rattatouille. :-D

0 komentarov
Mario u Baldiho

Ako by to vyzeralo, keby v Baldiho škole študoval Super Mario... :-D

0 komentarov
Reklama na fazule

Reklama na fazule v plechovke. Je to príbeh, ako jeden chlapec a neskôr muž, vymýšľal spôsob, ako jesť jeho obľúbené fazule. Aj vy máte radi na večeru fazule z plechovky?

0 komentarov
Madagascar recap

Skvelá rozprávka Madagascar a jej zjednodušená animovaná verzia. Pamätáte si ešte, ako to bolo v Madagaskare? :-D

0 komentarov
Motýľ

Pozrite sa, ako sa z obyčajnej húsenice stane motýľ.

0 komentarov
Rubikova kocka

Tento pán premenil pomocou plastelíny Rubikovu kocku na model známej hry Minecraft.

0 komentarov
Modrá tekutina

Mravce zjedia naozaj všetko. Pozrite sa ako rýchlo vypili rozliatu modrú limonádu.

0 komentarov
Príliš dlhá lyžica

Jedli ste už polievku niekedy s takouto dlhou lyžicou? Len to vyskúšajte. Vydarený žartík z ulice a vtipné online video pre deti.

0 komentarov
Ťažký mini darček

Zdvihnúť zo zeme tento mini darček sa zdá byť jednoduché, ale vyskúšajte to sami. Týmto ľuďom sa to nepodarilo, ide totiž o žartík. Nové vtipné online video vás pobaví…

0 komentarov