vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Škótsko. Show dronov

Na sklonku roka 2020 sa v Škótsku konal festival dronov. Pozrite si krásne svetelné divadlo na oblohe, ktoré vytvorilo asi 150 naprogramovaných dronov.

0 komentarov
Do you love me? Tanec robotov

Dnes máme robotov, ktorí sa pohybujú úplne ako ľudia... a tancujú ešte lepšie ako ľudia! Len sa na to pozrite. :-D

0 komentarov
Mačky a domino

Krásna zábava s dominom pre mačky.

0 komentarov
Ohňostroj 2021

Šťastný nový rok 2021! V Sidney bol krásny ohňostroj na uvítanie nového roka. Pozrime sa na to spolu.

0 komentarov
Pokazené zrkadlo

Predstavte si, že sa pozeráte do zrkadla, a nevidíte sa! To je základ vtipného videa, ktoré si strieľa z nič netušiacich vystrašených "obetí". Ako sa to podarilo,…

0 komentarov
Santa is back

Vystúpenie Santa Clausa. Santa je späť!

0 komentarov
Tisíce sobov

Pozrite sa na veľkú migráciu tisícov voľne žijúcich sobov v Laponsku.

0 komentarov
Šťastné emócie

Toto video so zvieratami vás určite poteší. Je tu pár šťastných zvieracích príbehov z celého sveta. Ktorý príbeh sa vám páči najviac?

0 komentarov
Chodiaci popcorn

Videli ste už gulôčku popcornu, ktorá sa pohybuje sama? Tento maličký živočích z ríše hmyzu vyzerá naozaj rozkošne. Je to nymfa - vývojové štádium hmyzu, ktorý…

0 komentarov
Vždy si vieme cestu k sebe nájsť

Pesnička, ktorú nahrali učitelia v Košiciach. :-D Je to pesnička ako podpora pre žiakov v ťažkých časoch Korony. Páči sa vám? Mne veľmi. :-D

0 komentarov