vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Žartík s tortou

Títo ľudia zažili po zakrojení do torty naozajstné prekvapenie. Čo sa tam skrývalo? Pozrite si toto vtipné online video a uvidíte.

0 komentarov
Desivý žartík

Nechcel by som byť na ich mieste! Desivý žartík vo výťahu majú na svedomí kvalitné monitory, ktoré premietajú obraz ako skutočný. Vtipné videá pre deti.

0 komentarov
Žartík s dôchodcami

Ako by ste sa tvárili, keby vám cez cestu pomaly prechádzala skupinka dôchodcov? Pozrite si toto vtipné video a uvidíte vydarený žartík.

0 komentarov
Maketa auta

Bohato vyzerajúci pán ukazuje svoje luxusné auto. Zrazu sa ale ukáže že auto je vlastne len kus pomaľovaného kartónu.

0 komentarov
Zahrajme sa s loptičkou

Vrana sa hrá s loptičkou.

0 komentarov
Musím si umyť ruky

Už aj chameleóny si musia umývať ruky.

0 komentarov
Bocianie hniezdo online

22. 7. 2021 -- Mladé bociany sa celý deň chystali na svoj prvý let... Ešte sa trošku boja. :-D Viete, čo sa deje hore v hniezde bociana? Toto video vám to prezradí. :-D Pozrite…

0 komentarov
Jerusalema tanec

Videli ste už niektoré video s tancom Jerusalema? A máte chuť si tiež zatancovať? Tu je inštruktážne video, ktoré ukazuje kroky. Keď sa ich približne naučíme, môžeme…

0 komentarov
Kačka

Okoloidúci idú ochutnať chlebík s nejakou nátierkou. Zrazu ale pečená kačka ukradne chlebík okoloidúcim priamo spod ruky. :D

0 komentarov