vtipne-videa

zoradiť podľa:

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné...

Či už máte za sebou ťažký deň v škole a potrebujete rozveseliť, alebo len hľadáte s kamarátmi veselú zábavku na večer, naše vtipné videá dostanú do nálady každého! Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte s ním online neobyčajné príbehy zo života detí, dospelých a zvieratiek.

Čakajú vás neuveriteľné športové výkony, vtipné a originálne reklamy, ale aj vydarené žartíky. Rexíkovi sa najviac páčia zvieracie videá, veď kto by nemal rád tie milé zvieratká? Často sú také múdre a šikovné, že dokážu aj to, čo človek. Naše smiešne videá pre deti vás jednoducho vždy niečím prekvapia.

Okrem toho uvidíte nezvyčajné chemické pokusy, spoznáte, čo dokáže príroda a naučíte sa všelijaké tipy a triky. A to je dôkazom, že aj srandovné detské videá môžu byť náučné a môžu vás inšpirovať k vlastným objavom.

Nezabudnite, že ak vás video pobavilo, môžete ho ohodnotiť hviezdičkami a poslať kamarátom. Alebo pridajte komentár a popíšte si s ostatnými o tom, ako sa vám video páčilo.

Vtip so sadrou

Vtipné scénky s dievčatkom, ktoré má akože zlomenú ruku. Ako na jej pohybujúcu sa sadru budú reagovať náhodní okoloidúci? Toto je naozaj "kanadský humor" -…

1 komentár
Zhypnotizovanie policajta

Ďalšie vtipné video s detskými hercami. Pozrite sa, ako si pripravili scénku s policajtom, ktorého zhypnotizovali.:-D

0 komentarov
Food is fuel

Že jedlo je palivo pre telo, to asi viete. :-D Toto video ukazuje náučným spôsobom, ako putuje jedlo v tele. :-D Rozumiete nejaké slovíčka po anglicky? Verím, že áno, že…

0 komentarov
Vlasové triky, triky pre účesy

Toto video je pre dievčatá - rozmýšľali ste niekedy, ako sa dajú urobiť super účesy? Tu je zopár rýchlych tipov, možno sa vám budú hodiť. :-D

5 komentárov
Netopier v osuške

Netopier v osuške? No áno, tento zachránený (asi poranený) netopier sa snaží, aby sa v dome správal slušne. Myslím, že je to trochu nad jeho sily. :-D Preto len sedí v…

2 komentáre
Policajt na korčuliach

Keď vás zastaví policajt na korčuliach, buďte opatrní, aby ste mu neublížili. Tomuto sa ale nič nestalo. V tomto super videu ide len o žartík.

1 komentár
Radosť z jazdy

Tento chlapček utečie z domu a príde na policajnú stanicu, len preto, aby ho policajt na super aute odviezol domov. To je ale vtipná reklama, čo poviete?

1 komentár
Psík a hot dogy

Čo sa stane, keď psík ucíti čerstvé hot dogy? Žiaden strach, je predsa na vodítku. Alebo nie? A je tu ďalší super žartík a jedno vtipné video.

7 komentárov
Neposedný dáždnik

Je tu ďalší vtipný žartík, v ktorom bude mať hlavnú rolu dáždnik. Ten totiž nečakane sám odletí. Pozrite si nové online video.

2 komentáre
Vybuchujúci iPhone

Predstavte si, že váš telefón vybuchne rovno na ulici! Pozrite si vtipné video, kde žena vymyslí žartík na okoloidúcich.

4 komentáre