vtipne-videa

zoradiť podľa:

Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte ich online spolu s ním. Dobre sa zabavíte a možno sa aj niečo naučíte. V časti ostatné videá vás čaká pestrá zmes videí pre deti....

Rexík pre vás vyberá zaujímavé a zábavné videá z celého sveta. Sledujte ich online spolu s ním. Dobre sa zabavíte a možno sa aj niečo naučíte. V časti ostatné videá vás čaká pestrá zmes videí pre deti. Určite si vyberiete.

Nájdete tu nielen vtipné videá, ale aj poučné. Uvidíte v nich rôzne tipy a triky do domácnosti či do školy, ale aj šikovné vynálezy či zázraky a kúzla. Videá zachytávajú aj krásne a neobyčajné prírodné úkazy. Nemusíte teda ani cestovať a predsa uvidíte niečo nové a jedinečné. Na výber máte aj srandovné animované videá alebo smiešne hudobné videá, ktorú boli vtipne zostrihané a vytvárajú nové umelecké dielo.

Keď sme pri tom umení, videli ste už maľovanie svetlom? Niektoré videá sú dlhšie, iné kratšie, takže si ich stihnete pozrieť hneď niekoľko. Kamarátov môžete potom prekvapiť novinkami, ktoré ste sa dozvedeli. Odporučte im Rexíkove videá a zabavte sa spolu!

Bingo!

V tomto vtipnom online videu pre deti uvidíte, ako deti nachytali dospelých pri hraní hry Bingo. :-D

0 komentarov
Sneží!

Sneží! Ale nie naozaj, to platí len pre toto vtipné video pre deti. Nezbedné deti lákajú dospelákov, že ich odfotia... A potom na fotke zachytia ich prekvapenie z padajúceho…

0 komentarov
Čokoládová lopta

Dievča sa s pôžitkom zahryzne do lopty a ľudia netušia, že je to žartík so skrytou kamerou a že lopta je v skutočnosti z čokolády. Vtipné online video pre všetkých.

0 komentarov
Do útoku!

Vtipné online video, v ktorom chlapec zlostí neznámych ľudí a hádže do nich cukríky marshmallows. Ako myslíte, že budú reagovať obete útoku?

0 komentarov
Špagetový experiment

Dievča v novom online videu predvádza teleportovanie so špagetami. Podarí sa jej to?

0 komentarov
Muppets: Le Chef

Vtipné video z rozprávky Muppeti o šéfkuchárovi. :-D Tento kuchár uvarí perfektné jedlo, a navyše si pri tom zaspieva. :-D Vtipné videá pre deti nájdete vždy na Rexíku.

0 komentarov
Mr. Bean a chemické laboratórium

Mr. Bean pracuje v chemickom laboratóriu. :-D

0 komentarov
Trpaslíci vo vtipnom videu

Vtipné videá pre deti, prvé je s chýbajúcim siedmym trpaslíkom. :-D

0 komentarov
Detské kúzelnícke videá

Vtipné kanadské videá. Žartíky pre deti s detskými hercami. Dnes ide o čary a kúzla. Dali by ste sa na ulici tiež nachytať, keby ste nevedeli, že všetky scénky sú dopredu…

0 komentarov
Dvojčatá a mágia

Tieto sestry prinútili každého, aby uveril v mágiu. :-D

0 komentarov