vtipne-videa

zoradiť podľa:

Rexík vie, že keď vyberá zábavné videá pre deti, nemôžu v nich chýbať ani zvieratká. Máme ich radi, lebo je s nimi veselo a niektoré sú veľmi milučké. Online videá s nimi sú smiešne aj preto, že sa často...

Rexík vie, že keď vyberá zábavné videá pre deti, nemôžu v nich chýbať ani zvieratká. Máme ich radi, lebo je s nimi veselo a niektoré sú veľmi milučké. Online videá s nimi sú smiešne aj preto, že sa často podobajú svojim správaním na ľudí.

Pozrite si každý deň zábavné videá, kde zvieratká predvádzajú svoje schopnosti alebo výnimočný talent. Niektoré zvieratká naučil človek rôzne kúsky, iné sami zvládnu to, čo by sme aj my mali problém sa naučiť. Pozrite si zvieracie videá, kde zvieratká vydávajú vtipné zvuky či robia smiešne pohyby. Niekedy stačí iba to, aby niekto šikovný video vtipne zostrihal a spojil s hudbou a hneď tu máme veselé zvieracie video, kde napríklad mačičky rapujú!

Každé zvieratko je vlastne osobnosť. Napríklad psík nemusí mať rád hladkanie za ušami, mačička to môže zbožňovať. Je naozaj zaujímavé ich pritom sledovať. Videli ste už prítulného vtákopyska? Áno, vo videách na Rexíkovi často vystupujú aj exotické zvieratká. Pozrite si zadarmo s Rexíkom tieto zábavné videá, zvieratká sú klasika!

Kamošky husi

Táto teta má verné kamarátky - husi. Nielenže sa s ňou rady poprechádzajú, ale sú to aj ochrankyne. Už ťa niekedy naháňala hus? Alebo aspoň výhražne zasipela? To je…

0 komentarov
Papagáj mieša kávu

Pozrite, aký je tento papagáj korela šikovný! Pomáha svojej majiteľke miešať kávu. Vtipné videá so zvieratkami sledujte s Rexíkom online.

0 komentarov
Chobotnica vo fľaši

Pozrite sa, ako chobotnica vliezla do fľaše. Ale ako potom von cez úzke hrdlo?

0 komentarov
Líška robí HAHA

Vedeli ste, že líšky sa dokážu normálne smiať? Počúvajte, aké zvuky vydávajú tieto skrotené líšky. :-D

0 komentarov
Zrkadlo v džungli

Veľmi vtipné online video, v ktorom vedci nainštalovali do džungle veľké zrkadlo. Čo na to zvieratá?

0 komentarov
Kukabura

Tento austrálsky vták (rozšírený ako u nás drozd čierny) má fakt otravný hlas... :-D

0 komentarov
Mačkin spev

Milé zvieracie video s mačkou, ktorá reálne spieva. :-D

0 komentarov
Hladný leňochod

Tak tento leňochod je naozaj lenivý! Leží dokonca ešte aj pri jedení a vôbec mu to nevadí. Pokojne sa hrabe v tanieri poležiačky. Pozrite si toto vtipné zvieracie video.

0 komentarov
Psík milujúci zábavu

Tento psík miluje zábavu! Stačí mu iba mokrá tráva a pozrite sa, ako sa dokáže zabávať. Milé a vtipné video pre deti.

0 komentarov